منو سایت

سازنده Life is Strange هشت بازی در دست ساخت دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده Life is Strange هشت بازی در دست ساخت دارد

Don’t Nod خالق Life is Strange قصد دارد تا قبل از سال 2025 هشت بازی جدید منتشر کند که یکی از این بازی ها با همکاری Focus Entertainment منتشر خواهد شد که ساخت دو بازی به استودیوهای خارجی سپرده شده و پنج بازی باقی مانده نیز با همکاری شرکت Focus Entertainment منتشر خواهد شد. به صورت مستقل منتشر شود و برای انتشار آنها از ناشر کمکی گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات در گزارش مالی سه ماهه دوم استودیو Don’t Nod گزارش شده است. بر اساس این گزارش، وضعیت مالی استودیو سازنده Life is Strange بسیار خوب است و درآمد آنها نسبت به سال گذشته شانزده درصد افزایش یافته است. این رقم به دلیل عرضه بازی و افزایش سود عناوین در سال گذشته است.

این استودیو همچنان به افشای برنامه های خود برای آینده ادامه می دهد. طبق اسناد موجود، هشت بازی جدید در حال ساخت و در مراحل مختلف تولید هستند. این هشت بازی شامل پنج اثر مستقل است و یکی از بازی ها با همکاری Focus Entertainment ساخته شده است. دو بازی دیگر از استودیوهای خارجی با مشکلاتی روبرو هستند. یکی از تولیما و دیگری از تینی بول که اطلاعاتی از او در دست نیست. لازم به ذکر است که ناشر این دو بازی استودیو Don’t Nod است.

استودیوی بازی سازی Creator of Life is Strange

خالق زندگی عجیب است

تنها بازی ای که می شناسیم یک اکشن RPG با همکاری Focus است. تولید این بازی با رمز «پروژه 8» آغاز شد و درباره داستان و روند آن صحبتی نشده است. استودیو Tolima نیز در بلژیک واقع شده است که در سال جاری تاسیس شده و هنوز بازی رسمی ساخته نشده است. استودیوی Tiny Bull نیز در ایتالیا مستقر است و بازی VR ترسناک و ماجراجویی Omen Exitio: Plague را ساخته است. این دو استودیو هنوز از پروژه های جدید خود رونمایی نکرده اند.

سپس به پنج بازی می رسیم که توسط خود سازنده Life is Strange منتشر شده است. به نظر می رسد یکی از آن ها نسخه جدید بازی Life is Strange باشد و از چهار بازی دیگر اطلاعاتی در دست نیست. لازم به ذکر است که این هشت بازی قرار است تا قبل از پایان سال 2025 عرضه شوند و در نتیجه در سه سال آینده شاهد عناوین زیادی از این استودیو خوش نام خواهیم بود. نام Dontnod در اردیبهشت ماه سال جاری برای تسهیل بازاریابی و انتشار بازی به Don’t Nod تغییر یافت.

منبع: TheGamer