منو سایت

سازنده GTA 6 در حال آماده شدن برای ارائه یک بازی جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده GTA 6 در حال آماده شدن برای ارائه یک بازی جدید است

کریس کلیپر، نزدیک به Rockstar، از یک رویداد بزرگ و افتتاح یک پروژه جدید خبر داد. طبق توییت جدید کلیپل، راک استار خبر جدیدی را اعلام می کند و به زودی این اتفاق خواهد افتاد. این خبر ممکن است مربوط باشد بازی GTA 6 در نهایت انتظار می رود این بازی به طور کامل رونمایی شود.

به گزارش پارسی گیم، مدت هاست که طرفداران سری GTA و Rockstar منتظر ارائه یک بازی جدید هستند. به گفته کریس کلیپل، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد و راک استار خبر بزرگی را اعلام خواهد کرد. گفتنی است این استودیو صحبتی در مورد معرفی اخبار جدید در خرداد ماه نداشته و حضور آن در هیچ یک از برنامه های ارائه بازی در خردادماه قطعی نشده است. Rockstar مانند همیشه ترجیح می دهد بی سر و صدا کار کند.

اگر رویداد جدید Rockstar نزدیک است و اخبار مهمی در راه است. این جمله می تواند معانی مختلفی داشته باشد. تولید GTA 6 ادامه دارد و گزارش های مختلفی منتشر شده است. این در حالی است که بسیاری منتظر انتشار نسخه بازسازی شده Red Dead Redemption هستند که پروژه ای منقضی شده است و شایعاتی در مورد پروژه های دیگر نیز به گوش می رسد. به گفته کلیپل، بازی ارائه شده؛ این یک “پروژه جدید” خواهد بود.

توسعه دهنده GTA 6، بازی جدید Rockstar

بازی جدید Rockstar

گزارش هایی وجود دارد که ممکن است دنباله ای برای بازی Bully معرفی شود. اما هیچ اطلاعات رسمی وجود ندارد. تام اندرسون مدتی پیش ادعا کرد که اتفاقی در این بازی در حال رخ دادن است و Rockstar آن را به طور کامل رد نکرده است. ممکن است اخبار جدیدی برای ارتقای گرافیکی Red Dead Redemption 2 برای کنسول های نسل نهم منتشر شود که احتمال معرفی آن بیشتر است. از آنجایی که گزارش ها از عرضه GTA 6 در سال 2026 خبر می دهند و با این حساب ارائه بازی به این زودی ها انجام نخواهد شد.

GTA 6 چندین سال است که در دست توسعه است. اما تولید آن چندین بار با مشکل مواجه شد و Rockstar مجبور به راه اندازی مجدد شد. گزارش مالی اخیر Tikoto نشان می دهد که برنامه هایی برای انتشار چندین ریمستر و بازسازی تا سال 2025 وجود دارد. بازسازی Red Dead Redemption می تواند یکی از این پروژه ها باشد. سخنان کریس کلیپل در حال حاضر قابل نقل نیست و ممکن است اشتباه باشد. البته این مرد قبلاً خبر درستی را فاش کرده است.

رویدادهای مختلف افتتاحیه بازی در ماه گذشته برگزار شده است و همچنین فرصتی برای نمایش بازی جدید Rockstar در Summer Game Fest وجود دارد. منتظر اخبار بیشتر باشید.

منبع: GamingBolt