منو سایت

سازنده Dying Light یک بازی نقش آفرینی اکشن فوق العاده ارائه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده Dying Light یک بازی نقش آفرینی اکشن فوق العاده ارائه کرد

Techland که به عنوان سازنده و ناشر بازی در لهستان فعالیت می کند، بازی جدید خود را روانه بازار کرده است، یک بازی اکشن نقش آفرینی رایگان با داستان و فضایی فوق العاده؛ آشکار شد. سازنده بازی Dying Light با ادامه پشتیبانی از شماره دوم این سری، شروع به تولید بازی جدیدی کرد. تاکلند برای بازی فانتزی جاد استخدام می کند و از توسعه دهندگان می خواهد که به استودیو و تیم سازنده بازی بپیوندند.

به گزارش پارسی گیم، تک لند همزمان با اعلام ساخت یک بازی فانتزی جدید، اولین تصویر از آن را منتشر کرد. همانطور که در تصویر می بینید بازی جدید دنیایی تخیلی خواهد داشت و با عنوان قبلی این استودیو به نام Dying Light 2 بسیار متفاوت است.صفحه توییتر این استودیو آماده اید تا یک ماجراجویی هیجان انگیز را با تک لند شروع کنید. تصویر جدیدی منتشر کرد ما یک دنیای فانتزی اکشن رایگان و درجه یک با فضایی خارق العاده اجاره می کنیم.

بازی Techland Fantasy

بازی Techland Fantasy

این شرکت لهستانی در حال حاضر توسعه دهندگان را در بیش از 70 موقعیت مختلف، از جمله انیماتور، طراح هنری، طراح بازی، توسعه، برنامه نویسی و تولید، استخدام می کند. کارگردان اصلی بازی مشخص نشده و این پست مهم خالی است. شخصی که این مسئولیت را بر عهده می گیرد؛ باید بازی را به طور کامل تعریف کرد و بتوان اساس بازی (مفهوم، تجربه، محتوا، دنیای بازی و فانتزی بازیکنان) را ایجاد کرد.

اعضای فعلی که روی بازی فانتزی Techland Studio کار می کنند. متشکل از توسعه دهندگان سابق CD Project Studio از جمله مدیر بخش رایگان Witcher و مدیر داستان سرایی Witcher 3 است. حضور این افراد تکلند را مجبور به ساخت یک بازی فانتزی جهانی رایگان با داستان ها و شخصیت های غنی کرد. افراد دیگری مانند ماریو مالتزوس، کارگردان بازی Prince of Persia و طراح مراحل بازی Deathloop نیز در تیم سازنده حضور دارند. به نظر می رسد تک لند افراد با استعدادی را برای ساخت یک بازی فانتزی جدید جمع آوری کرده است.

سازنده Dying Light یک بازی نقش آفرینی اکشن فوق العاده ارائه کرد

راهنمای گام به گام Dying Light 2 Stay human

Dying Light 2 جدیدترین اثر Techland است که در ماه فوریه برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر شد. فروش Diving Light 2 حدود 50 میلیون نسخه در ماه اول اعلام شده است و تعمیر و نگهداری در پنج سال آینده ادامه خواهد داشت و بسته های الحاقی مختلفی در دست ساخت هستند. مدیر این استودیو ساخت یک بازی کاملا جدید را چالشی متفاوت برای آنها دانست و معتقد است که تک لند توانایی و منابع لازم برای ساخت این بازی را دارد.

این مدیر عامل اضافه کرد که استودیو آماده اعلام جزئیات پروژه جدید نیست و هدف از اعلام ساخت بازی تنها جذب توسعه دهندگان جدید است.

منبع: VGC