منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازنده سریال Silent Hill قصد دارد یکی دیگر از افکت های ترسناک روانشناختی کلاسیک را خلق کند

سازنده سریال Silent Hill قصد دارد یکی دیگر از افکت های ترسناک روانشناختی کلاسیک را خلق کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده سریال Silent Hill قصد دارد یکی دیگر از افکت های ترسناک روانشناختی کلاسیک را خلق کند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کیچیرو تویاما که به عنوان خالق سری Silent Hill شناخته می شود، اعلام کرد که به همراه Slitterhead می خواهد اثری بر روی یک ترسناک روانشناختی کلاسیک مانند Silent Hill بسازد.

کیچیرو تویاما در بین بازیکنان با ساخت سری Gravity Rush و Siren شناخته می شود. اما عامل اصلی شهرت او به عنوان یکی از ارکان اصلی سبک ترسناک، ساخت مجموعه سایلنت هیل بود. این سری متعلق به کونامی است و مدت زیادی است که بازی جدیدی منتشر نشده است. کیچیرو تویاما به تازگی از اثر جدید خود به نام Slitterhead رونمایی کرده است. به نظر می رسد این بازی بیشتر بر روی اکشن تمرکز دارد تا لحظات ترسناک. اما این بدان معنا نیست که کیچیرو تویاما ساخت بازی های ترسناک روانشناختی را کاملاً کنار گذاشته است.

استودیوی بازی سازی بوکه به تازگی ویدیویی را در کانال خود منتشر کرده است که به برخی از مهمترین سوالات پاسخ می دهد. در این ویدئو، کیچیرو تویاما در مورد بازی هایی که می خواهد در آینده انجام دهد صحبت می کند. او همچنین در مورد گذشته خود با Silent Hill صحبت می کند و توضیح می دهد که چرا Slitterhead در جهت دیگری حرکت می کند.

کیچیرو تویاما، خالق مجموعه Silent Hill می گوید: «یک روز می خواهم اثری با مضامین روانشناختی کلاسیک ترسناک بسازم. همانطور که با سریال Silent Hill انجام دادم. با این حال، من ترجیح می دهم چنین اثری را زمانی ایجاد کنم که باید با منابع بسیار محدودی از جمله بودجه سر و کار داشته باشم و باید روی یک نفر تمرکز کنم. ما در حال حاضر کارمندانی داریم که توانایی ساخت بازی های اکشن را دارند. من می خواهم از مهارت های آنها به روش های مختلف استفاده کنم. من همچنان علاقه مند به کار بر روی یک پروژه شخصی تر در آینده هستم.”

خالق سری Silent Hill

Slitterhead جدیدترین محصول سازنده سری Silent Hill است

تمرکز اسلیترهد روی اکشن بسیاری از طرفداران ترسناک را نگران کرده است. با این حال، این بازیکنان نباید اینقدر ناامید شوند. زیرا به گفته کیچیرو تویاما، بازی چندین برابر بیشتر بر روی ایجاد وحشت روانی متمرکز شده است. او گفت: «می‌خواستم کاری انجام دهم که لذت بخش باشد. اما در عین حال خود را به کشتن دشمنان محدود نکنید. به گونه ای که ذهن بازیکن را درگیر می کند و باعث می شود بازیکنان تمایلی به شرکت در نبردهای خاص نداشته باشند. هدف من دستیابی به هر دو اکشن و درام بود.

Slitterhead در جریان The Game Awards 2021 رونمایی شد. طبق گفته سازندگان و تریلر مقدماتی، بازی بیشتر بر روی اکشن و وحشت فیزیکی تمرکز دارد و کمتر بر روی وحشت روانی تمرکز دارد. تاکنون اطلاعات زیادی از بازی Slaterhead منتشر نشده است و مواردی مانند تاریخ انتشار در هاله ای از ابهام قرار دارند.

نظر شما در مورد اهداف سازنده سریال Silent Hill چیست؟ آیا منتظر انتشار اثری در سبک ترسناک روانی به کارگردانی کیچیرو تویاما هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle