منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • سازنده سریال Mortal Kombat از سختی های ارائه بازی بعدی خود می گوید

سازنده سریال Mortal Kombat از سختی های ارائه بازی بعدی خود می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده سریال Mortal Kombat از سختی های ارائه بازی بعدی خود می گوید

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اد بون، خالق سری Mortal Kombat، اعلام کرده است که افشای هرگونه اطلاعات در مورد بازی استودیویی بعدی در NetherRealm مشکلات زیادی را برای او ایجاد می کند.

اد بون یکی از با تجربه ترین توسعه دهندگان بازی های ویدئویی است. او در بین علاقه مندان به مبارزات با ایجاد مجموعه های Mortal Kombat و Injustice شناخته شده است. او نه تنها بسیاری از شخصیت ها را طراحی و کارگردانی کرد، بلکه صداپیشگی چندین شخصیت مختلف را نیز بر عهده داشت. مدتی پیش مراسم اهدای جوایز DICE برگزار شد و بهترین بازی ها به فیل اسپنسر، رئیس Xbox اهدا شد. بخش دیگری از این رویداد، معرفی اد بون به عنوان عضوی از تالار مشاهیر آکادمی علوم و هنرهای تعاملی است.

Mortal Kombat 11 جدیدترین بازی ساخته شده توسط Ed Boone و Nderlerm Studio است که در سال 2019 منتشر شده است و از آن تاریخ تاکنون شایعات مختلفی در مورد اثر بعدی سازنده سری Mortal Kombat در رسانه ها منتشر شده است. پس از اهدای جوایز دایس، اد بون با گیم اینفورمر مصاحبه کرد. در قالب این مصاحبه در مورد بازی بعدی در استودیو Nderlerm صحبت کردیم.

سازنده سریال Mortal Kombat در مصاحبه ای اعلام کرد که نقض مدل عرضه سریال Mortal Kombat و Injustice گمانه زنی های زیادی را به دنبال داشته است. با این حال، هر بار که استودیو NetherRealm بازی بعدی خود را معرفی می کند، همه چیز منطقی است. با این حال، اد بون در حال حاضر نمی تواند اطلاعات زیادی را فاش کند. زیرا ممکن است برای او دردسرهای زیادی ایجاد کند.

خالق مورتال کامبت گفت: «وقتی الگو را شکستیم، گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه بازی در آینده چگونه خواهد بود، وجود داشت. باید بگویم که این یک دلیل دارد. وقتی بازی بعدی را ارائه کنیم، منطق پشت این اتفاقات را درک خواهید کرد. اگر در شرایط فعلی اطلاعات بیشتری را گزارش کنم با مشکلات زیادی مواجه خواهم شد.»

خالق سری Mortal Kombat

الگوی انتشار سری Mortal Kombat و Injustice مختل شده است

به تازگی اطلاعاتی مبنی بر ساخت Mortal Kombat 12 توسط استودیو NetherRealm به بیرون درز کرده است، چندی پیش عکسی بر روی میز یکی از کارمندان استودیو مذکور منتشر شد که در آن به Mortal Kombat 12 اشاره شده بود. Mortal Kombat و Nederlem Studios.

Mortal Kombat 11 به طور همزمان مورد توجه منتقدان قرار گرفت و عملکرد خوبی در بخش فروش داشت. این بازی در پلتفرم های مختلف دارای میانگین امتیاز 84 است. از جمله جوایز او می توان به جایزه بهترین بازی مبارزه ای از The Game Awards 2020 اشاره کرد که در زمان نگارش این مقاله 12 میلیون نسخه از این اثر به فروش رسیده است که آمار قابل توجهی است.

نظر شما در مورد بازی بعدی سازنده سری Mortal Kombat چیست؟ آیا بازی جدیدی از Mortal Kombat و Injustice معرفی می شود یا سری جدیدی ساخته می شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt