منو سایت

سازنده بازی Knights Of The Old Republic Remake تغییر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
سازنده بازی Knights Of The Old Republic Remake تغییر کرده است

شایعات مختلفی در مورد تاخیر Knights Of The Old Republic منتشر شده است و آخرین گزارش موثق نشان می دهد که سازنده بازی از Aspyr Media Studio به Saber Interactive تغییر کرده است. این بازی مورد انتظار برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی روند توسعه آشفته ای داشت و به همین دلیل به تعویق افتاد. جیسون شرایر می گوید که بازسازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی به این زودی ها عرضه نمی شود.

جیسون شرایر در آخرین گزارش خود از بازی مورد انتظار جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم پرداخت شده. مرمت این اثر توسط استودیو Aspyr واقع در تگزاس آمریکا انجام شده است. ساخت بازی به استودیو Saber Interactive سپرده شده است که یک استودیو در اروپای شرقی است و از نظر فرهنگ کاری تفاوت های زیادی بین این دو سازنده وجود دارد. Embracer به عنوان مالک این استودیوها در صورت مالی به تغییر سازنده اشاره کرده بود.

استودیو Saber Interactive برای کمک به بازسازی Knights Of The Old Republic قرارداد بسته شد و در حال حاضر بر کل روند توسعه نظارت دارد. یکی از اعضای ارشد Embracer در مورد اینکه چرا در ماه می با صابر کار کرده است صحبت کرد. وی گفت: استودیو آسپیر نیاز به کمک داشت و صابر به دلیل تجربه زیاد در تولید محصولات مشابه انتخاب شد. آنها به توسعه بازی Halo کمک کردند و در روند انتشار مجموعه بازی های Master Chief مشارکت داشتند.

تاریخ انتشار Knights Of The Old Republic

تاریخ انتشار Knights Of The Old Republic

استودیو Aspyr به خاطر بازسازی و ریمستر بازی های بزرگ از جمله Star Wars: Jedi Knight و دیگر آثار سری جنگ ستارگان شناخته شده است و با این سری و فضای آن بسیار آشناست. آنها همچنین به بازسازی Halo و Crysis کمک کردند و واضح است که تسلط آنها بر بازسازی و ریمستر ستودنی است. Embracer این استودیو را در سال 2020 خریداری کرد و آن را به فهرست گسترده استودیوهای خود اضافه کرد.

تاریخ انتشار بازسازی Knights Of The Old Republic در حال حاضر مشخص نیست و مدیر استودیو از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرده است. جیسون شرایر می گوید که انتشار بازی قبل از سال 2024 غیرممکن است و این احتمال وجود دارد که توسعه بازی تا سال 2025 به طول بینجامد. البته اخیرا سازنده تغییر کرده است و این بازی ای است که نمی توان آن را با کیفیت پایین منتشر کرد. . به خصوص فرآیند بازسازی یک اثر زمان زیادی می برد و توسعه دهنده باید تمام سیستم ها را از ابتدا بسازد.

سازنده بازی Knights Of The Old Republic Remake تغییر کرده است

نسخه بازسازی شده Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

کارگردان Saber مدتی پیش گفته بود که بازی Star Wars: Knights of the Void بسیار قدیمی است و مجبور شده اند اکثر قسمت های بازی را دوباره انجام دهند. منتظر انتشار این اثر برای پلی استیشن 5 و پی سی باشید.در خبری دیگر حق اقتباس از The Lord of the Rings توسط Embracer خریداری شد.

منبع: TheGamer