منو سایت

ساخت God of War Ragnarok حدود 40 ساعت طول می کشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت God of War Ragnarok حدود 40 ساعت طول می کشد

بیش از یک ماه تا انتشار بازی جدید سری God of War باقی مانده است و سونی هنوز تریلر گیم پلی بازی را منتشر نکرده است. در حالی که بخش های اصلی بازی هنوز در هاله ای از رمز و راز هستند، گزارش جدیدی از Insider Gaming منتشر شده است God of War Ragnarok زمان می برد پرداخت شده. بر اساس این گزارش، زمان لازم برای تکمیل بازی 40 ساعت است و این اثر حدود 4.5 ساعت صحنه سینمایی دارد.

Gaming Insider وب سایت رسمی تام هندرسون است و او گزارش های خود را در این وب سایت منتشر می کند. طبق گزارش جدید این سایت، زمان مورد نیاز برای بازی God of War Ragnarok بیش از چهل ساعت بوده و روند بازی نسبت به نسخه قبلی بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که 4.5 ساعت آن مربوط به صحنه های سینمایی است که در بازی God of War دیدیم. این صحنه ها غیر قابل کنترل هستند و به صورت تک کلیپ پخش می شوند.

پس از آن باید گفت که شانزده ساعت و نیم گیم پلی مربوط به قسمت اصلی داستان در نظر گرفته شده است. از آن شانزده ساعت و نیم، 3 ساعت و نیم مربوط به کات سین های سینمایی است. نوزده ساعت بعدی گیم پلی همه چیز در مورد ماموریت های جانبی و محتوای جانبی است. بخش اعظم بازی به محتوای جانبی اختصاص دارد که برخی از آن‌ها دارای کات سین‌های سینمایی هستند. این نشان می دهد که بازی جدید طولانی تر از نسخه 2018 خواهد بود و زمان بیشتری را در Old Norse سپری خواهیم کرد.

God of War Ragnarok زمان می برد

God of War Ragnarok زمان می برد

برای مقایسه زمان مورد نیاز God of War Ragnarok با بازی قبلی می توانید از وبسایت How Long to Beat استفاده کنید. به گفته این وبسایت، بازی قبلی حدود 32 ساعت محتوا داشت و در نتیجه God of War Ragnarok حدود هشت ساعت بیشتر است. لازم به ذکر است که مدت زمان دریافت تمام تروفی ها با زمان تکمیل داستان متفاوت است و برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم باید زمان بیشتری را صرف کنید.

ارقام اعلام شده توسط استودیو سانتا مونیکا تایید نشده است و تا زمان انتشار بازی نمی توانیم صحت آنها را تایید کنیم. اگر علاقه ای به تجربه تمام محتوای جانبی ندارید و فقط می خواهید به پایان بازی برسید، فقط باید بیست ساعت وقت بگذارید. سونی ماه گذشته تریلر داستانی بازی را فاش کرد و ما نگاهی نزدیک به نبرد بین ثور و کریتوس داشتیم. همچنین اشاراتی از حضور اودین در این تریلر وجود داشت. پلی استیشن کمپین تبلیغاتی بازی را آغاز کرده است و قدم بعدی انتشار رتبه بندی و بررسی های اولیه خواهد بود.

ساخت God of War Ragnarok حدود 40 ساعت طول می کشد

تریلر داستانی God of War Ragnarok + کیفیت 4K

منبع: TheGamer