ساخت Ghost of Tsushima 2 با توجه به آگهی استخدام آغاز شد

ساخت Ghost of Tsushima 2 با توجه به آگهی استخدام آغاز شد

آگهی استخدام استودیوی Soccer Punch نشان دهنده ساخت یک بازی جدید دنیای آزاد با مکانیزم های مبارزه تن به تن و مخفی کاری است. جزئیات این بازی شباهت زیادی به Ghost of Tsushima دارد که سرانجام ساخت آن به پایان رسید. راه اندازی بسته الحاقی تاریخ که جزیره جدیدی را اضافه کرد. قسمت آخر محتوا در اختیار بازیکنان قرار گرفت. اینطور به نظر می رسد که ساخت روح سوشیما 2 آن آغاز شده.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، Ghost of Tsushima 2 بیش از هشت میلیون نسخه فروخته است. همچنین شایعاتی مبنی بر ساخت Ghost of Sushima منتشر شد و نویسنده اصلی فیلم نیز مشخص شد. با توجه به پروژه های موجود، سونی علاقه زیادی به ساخت بازی جدیدی از این سری دارد و آن را به عنوان یک IP می بیند. محصولی که می تواند در چندین نسخه ادامه داشته باشد و علاوه بر براندازی ها، شاهد ساخت فیلم و سریال نیز بر روی آن باشیم.

پست شغلی Soccer Punch Studio نیاز به توسعه دهندگان مختلف در موقعیت های مختلف را نشان می دهد. واضح است که چنین استودیویی با این حجم از پروژه ها نیاز به توسعه دهندگان بیشتری دارد. سرمایه گذاری اخیر سونی در استودیوهای داخلی نیز امکان استخدام افراد جدید را فراهم کرده است. طبق آگهی، او به یک طراح ارشد برای کار روی یک بازی «جهان آزاد» با تمرکز بر مبارزه تن به تن و مخفی کاری نیاز دارد. این جمله بدون شک شبح سوشیما را توضیح می دهد.

دنباله Ghost of Tsushima در راه است

چند ماهی است که شایعات ساخت Ghost of Tsushima 2 به گوش می رسد. با توجه به لیست فاش شده از بازی های پلی استیشن 5، عناوین مختلفی از جمله Death Stranding 2 در دست ساخت هستند. دنباله Bloodborne نیز یکی از پروژه های جدید سونی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید. در مورد دنباله Ghost of Sushima باید گفت که ساخت این بازی چندان تعجب آور نیست و طرفداران به خصوص بازیکنان ژاپنی از بازی بدون آنالوگ استقبال کردند.

سال گذشته شاهد انتشار جدیدترین بسته الحاقی بازی به نام Iki Island بودیم که بخشی از نسخه کارگردان بازی بود و برای پلی استیشن 5 منتشر شد. به نظر می رسد که از زمان عرضه بازی در سال 2020، SoccerPunge تعدادی از آنها را به خدمت گرفته است. توسعه دهندگان آن بر روی Ghost of Tsushima 2 کار خواهند کرد. گزارش شده است که نسخه PC بازی Ghost of Tsushima در دست ساخت است و احتمالا اواخر امسال ارائه خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt