منو سایت

ساخت Fallout 5 پس از انتشار Starfield و The Elder Scrolls 6 آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت Fallout 5 پس از انتشار Starfield و The Elder Scrolls 6 آغاز شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، تاد هاوارد که کارگردانی Fallout 4 و The Elder Scrolls V: Skyrim را بر عهده داشته است، اعلام کرده است که انتشار Starfield و The Elder Scrolls 6 را قبل از اتمام ساخت و انتشار اعلام کرده است. Fallout 5 شروع نمی شود.

گیم پلی مورد انتظار Starfield اخیرا در جریان حملات Xbox و Bethesda فاش شد. تاد هاوارد که به عنوان کارگردان اثر شناخته می شود، سپس با رسانه IGN مصاحبه ای انجام داد و در مورد بازی Starfield و برنامه های آینده Bethesda توضیحاتی داد. در طول مصاحبه، تاد هاوارد تایید کرد که Fallout 5 در دستور کار Bethesda است و این شرکت پس از Starfield و The Elder Scrolls 6 حرکت خواهد کرد.

در مصاحبه ای با IGN، تاد هاوارد توضیح داد که Alder Scrolls 6 در حال آماده سازی است و Bethesda برنامه ها و اهداف متفاوتی برای آینده دارد. او گفت: بله، The Elder Scrolls 6 در حال آماده سازی است و پس از انتشار به Fallout 5 خواهیم رفت. به همین دلیل برنامه ما برای مدتی پر است. ما پروژه های متفاوت دیگری داریم که در زمان های مختلف انجام خواهیم داد.»

بازی استارفیلد

استارفیلد جدیدترین محصول بتسدا است

تاد هاوارد در ادامه گفت که ساخت بازی های نقش آفرینی Bethesda زمان زیادی را صرف کرده است. با این حال اعضای تیم تولید سعی می کنند با حفظ کیفیت کار را با حداکثر سرعت به پایان برسانند. او گفت: «ساخت بازی ها زمان می برد. کاش می توانستیم زودتر آنها را منتشر کنیم. تا جایی که می توانیم تلاش می کنیم. اما در عین حال می خواهیم بازی ها در بهترین شرایط ممکن برگزار شود.»

تاد هاوارد در حال حاضر در مورد ایده هایی برای بازی Fallout 5 صحبت می کند. با این حال، او از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد. با توجه به اینکه Bethesda قصد دارد The Elder Scrolls 6 را در سال 2025 یا 2026 منتشر کند، هنوز راه زیادی تا عرضه سری جدید Fallout 5 در Fallout 5 باقی مانده است.

نظر شما در مورد Fallout 5 چیست؟ فکر می کنید این اثر بتواند سری Fallout را به اوج برگرداند؟ آیا Starfield و The Elder Scrolls 6 موفق خواهند بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt