منو سایت

ساخت بازی Next Software Studio رو به اتمام است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی Next Software Studio رو به اتمام است

کارگردان بازی Eldon Ring می گوید پروژه جدید استودیو From Software در مراحل پایانی تولید است و بازی بیش از شش سال است که در حال توسعه است. به گفته هیدتاکا میازاکی، ساخت بازی جدید Framasoftur در مرحله نهایی است و چیزی تا اتمام آن باقی نمانده است.

به گزارش پارسی گیم، میازاکی در مصاحبه با وب سایت ژاپنی 4Gamer در مورد مصاحبه قبلی خود در سال 2018 توضیح داد که در آن زمان گفته بود که چندین بازی مختلف در حال ساخت هستند. اما او به بازی ها اشاره ای نکرد. مصاحبه کننده از میازاکی پرسید که آیا یکی از این بازی ها در حال تولید است یا خیر، که او پاسخ داد: “بله، و ما در مراحل پایانی توسعه هستیم.”

میازاکی از سال 2016 گفته است که From Software Studios روی سه بازی و نیم کار می کند. بعدها مشخص شد که نیمه بازی عنوانی برای یک هدست PSVR به نام Déraciné بود. وی گفت: از آن زمان تاکنون 3.5 نیمی از پروژه ها را در دست توسعه داشتیم. “0.5 همان Déraciné است و یکی از بازی ها Sekiro است و دو بازی دیگر اعلام نشده است.”

بازی جدید استودیو سافت ور

بازی نرم افزاری جدید

سپس گفت زمان خوبی برای پرداختن به جزئیات بازی ها نیست. اما هر دو بازی برای آنها خاص هستند و توسعه آن زمان زیادی می برد. چهار سال از این مصاحبه می گذرد و یکی از این دو اثر ارائه شده است. Elden Ring بازی ای بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و به عنوان یکی از بهترین بازی های رایگان جهان شناخته شد. با این حال، بازی دیگری هرگز ارائه نشد و فقط می دانیم که توسعه آن از سال 2016 ادامه داشته است.

طبق آخرین اخبار و شایعات پیرامون این بازی، بازی جدید استودیو سافت ور شغلی نیست که شما به آن فکر می کنید. گزارش منتشر شده حاکی از پیشرفت Armored Core 6 است که شماره پنجم آن مدت ها پیش منتشر شد. نام این بازی در نظرسنجی مشتریان اوایل امسال پیدا شد. یکی از کاربران Resetera در ماه ژانویه گفت که اولین تصاویر بازی جدید را از استودیوی From Software دیده است.

او مدعی است که نسخه جدید Armored Core به صورت انحصاری ساخته شده است. آخرین شماره از این سری نبردها در سال 2012 منتشر شد که به خاطر علمی تخیلی پویا و دنیای سه بعدی با اکشن پویا و آزادی عمل در سفارشی سازی شهرت داشت. این احتمال وجود دارد که بازی جدید دنباله ای برای Bloodborne باشد که گفته می شود در دست ساخت است. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC