منو سایت

ساخت بازی جدید Witcher با Unreal Engine 5 تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی جدید Witcher با Unreal Engine 5 تایید شد

استودیوی لهستانی CD Projekt Red طی بیانیه‌ای رسمی ساخت بازی جدید Witcher را تایید کرد. این بازی یک ماجراجویی جدید در دنیای ویچر خواهد بود که با همکاری اپیک گیمز ساخته شده است. شایان ذکر است استودیو Project CD از ساخت بازی با رد انجین خودداری کرد و بازی جدید Witcher توسط Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.تصمیم به استفاده از Unreal Engine 5 به عنوان بخشی از مشارکت این استودیو با Epic Games گرفته شد و هر دو در نظر گرفته شدند. شرکای استراتژیک

به گزارش پارسی گیم، شایعات و گزارش های مالی قبلی از ساخت بازی جدید Witcher خبر داده است. اما استودیو Project CD هرگز به طور رسمی نام بازی جدید را اعلام نکرده است. این اثر داستان جدیدی را برای مجموعه ویچر ارائه می دهد که با تکنولوژی کاملا جدید ساخته شده است. سی دی Project Studio پس از انتشار The Witcher 3 Wild Hunt هیچ برنامه ای برای ادامه این مجموعه نداشت و شماره سوم پایان داستان Geralt و Siri بود.

تصویر جدیدی از ویچر منتشر شد. او یک مدال ویژه برای پژمرد نشان می دهد و زیر آن می گوید که حماسه جدیدی آغاز می شود. به غیر از تایید Witcher جدید، چیزی گفته نشده است و ما فقط از داستان و شخصیت ها مطلع نیستیم. همچنین در مورد پلتفرم ها و زمان های عرضه بازی صحبت شده است.

بازی Witcher Witcher جدید

Witcher جدید با Unreal Engine 5 ساخته شده است

Project CD از Unreal Engine 5 برای توسعه بازی و فاصله گرفتن از موتور شخصی خود استفاده خواهد کرد. این بخشی از قرارداد مشارکت با Epic Games است. این اولین بازی از سری Witcher است که با Unreal Engine ساخته شده است. همکاری با اپیک گیمز همچنین فرصتی را برای استفاده از تخصص متخصصان بازی فراهم می‌کند و مهندسان اپیک تمام تلاش خود را برای بهینه‌سازی این موتور برای ایجاد یک تجربه جهانی آزاد و مشارکت در روند ساخت بازی جدید Witcher انجام خواهند داد.

CD Projket Red Studio از همکاری با Epic Games برای ارتقا و ارتقاء موتور RED بهره خواهد برد. استفاده از موتور Unreal به متخصصان Project CD اجازه می دهد تا موتور RED را بهینه کرده و از آن استفاده کنند تا این ابزار توسعه بازی بتواند با موتورهای دیگر برابری کند. استفاده از این موتور در Cyberpunk 2077 چالش های بزرگی را به همراه داشت که حل آن حدود یک سال طول کشید.

تیم سوئینی، مدیر عامل شرکت اپیک گیمز، گفت که Unreal Engine 5 ایجاد دنیای گسترده‌تر و آزادتر را امکان‌پذیر می‌سازد و او مفتخر است که با استودیو CD Projekt RED که به اعتقاد او در صنعت پیشرفت خواهد کرد، همکاری می‌کند. این بازی در مورد گیم پلی و داستان سرایی خواهد بود. پس از تایید بازی Witcher جدید، باید منتظر اخبار بیشتری در مورد تاریخچه و فضای بازی باشیم.

منبع: The Witcher