منو سایت

ساخت بازی جدید Ninja Gaiden به استودیو دیگری سپرده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی جدید Ninja Gaiden به استودیو دیگری سپرده شده است

استودیو Team Ninja مایل به پذیرش پیشنهاد استودیوهای دیگر برای همکاری در ساخت است بازی Ninja Gaiden و دیگر عناوین این استودیو. فومیهیکو یاسودا در گفتگو با VGC Media در مورد پروژه های این استودیو صحبت کرد و گفت که اگر تیم دیگری بتواند از انتظارات بازیکنان فراتر رود، ساخت یک Ninja Gaiden جدید به آنها سپرده خواهد شد.

در گفتگوی اخیر، کارگردان Wo Long Fallen Dynasty اطلاعات جدیدی در مورد آینده Ninja Gaiden فاش کرد. او می‌گوید: «بگذارید فرض کنیم با یک شرکت دیگر روی یک Ninja Gaiden کار می‌کنیم، سپس باید این بازی یک عنوان لذت‌بخش برای طرفداران باشد و از انتظارات آن‌ها فراتر رود». او همچنین احتمال انتشار بازی Nioh برای کنسول ایکس باکس را تکذیب کرد و گفت که این اتفاق نخواهد افتاد. لازم به ذکر است که این بازی فقط برای پلی استیشن و رایانه های شخصی عرضه شده است.

بازی جدید Ninja Gaiden

آینده نینجا گیدن

یاسودا اضافه کرد که اگرچه Ninja Gaiden طرفداران زیادی دارد، استودیو باید منابع و تیم خود را بین پروژه های مختلف تقسیم کند. سپس باید دید افراد با تجربه و با استعداد فعلی می توانند روی کدام بازی ها و فرنچایزها کار کنند یا خیر. سران استودیو علاقه مند به ساخت بازی جدید Ninja Gaiden توسط اعضای جوانتر استودیو هستند. البته هنوز تصمیم جدی گرفته نشده است و باید چندین قدم برداشته شود تا بتوانیم بازی بعدی را شروع کنیم. البته تیم جوان باید با محیط بازی آشنایی کامل داشته باشد.

کارگردان بازی Wo Long Fallen Dynasty نیز به جزئیات این بازی اکشن RPG اشاره کرد. او می گوید انتشار بازی برای سرویس Game Pass به منظور افزایش تعداد بازیکنان آنلاین و قسمت چندنفره انجام شده است. داشتن حالت چند نفره یکی از ویژگی های بازی است و دوستان می توانند به صورت گروهی به مبارزه با دشمنان و غول ها بروند. این استودیو امیدوار است که تعداد کاربران Game Pass بتواند به راه اندازی بخش چند نفره کمک کند.

بازی Ninja Gaiden طی چند سال گذشته شاهد فراز و نشیب های زیادی بوده است. آخرین بازی این مجموعه که توسط استودیو Spark Unlimited در کالیفرنیا تولید شده است Yaiba: Ninja Gaiden Z نام داشت که این بازی در اوج این سری ظاهر نشد و امتیاز چندان خوبی دریافت نکرد. کارگردان بازی از این مشکل آگاه است و اگر ساخت نسخه جدید به استودیو دیگری سپرده شود، باید کیفیت لازم را تضمین کرد.

منبع: IGN