منو سایت

ساخت بازی جدید Just Cause توسط Square Enix تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازی جدید Just Cause توسط Square Enix تایید شد

شرکت توسعه اسکوئر انیکس یک علت عادلانه مطابق صورت مالی جدید، مورد جدید را تایید کنید. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد این بازی وجود ندارد و طرفداران باید منتظر معرفی رسمی آن در آخرین رویدادهای بازی ویدیویی باشند. اسکوئر انیکس در آخرین جلسه مالی ماه خود؛ نکاتی در مورد پروژه های جدید وجود دارد که یکی از آنها نسخه جدید Just Case است. این سریال باید یک بار دیگر طرفداران بازی های ویدیویی را سرگرم کند.

به گزارش پارسی گیم، یوسوکه ماتسودا، مدیر شرکت اسکوئر انیکس در آخرین نشست مالی، ساخت بازی جدید Just Cause را تایید کرد. این خبر در حالی منتشر می شود که اکثر استودیوهای وسترن اسکوئر انیکس فروخته شده اند و برندهای اصلی این شرکت متعلق به آنها نیست. ماتسودا با استناد به فروش استودیو گفت که وضعیت استودیوها و عناوین خارجی آنها را برای بازارهای اروپا و آمریکای شمالی توسعه می‌دهند بررسی کرده و تصمیم به فروش آنها گرفته‌اند. وی در این خصوص گفت:

ما می‌خواهیم روی ایجاد بازی‌های جدید که متناسب با استراتژی اصلی ما باشد تمرکز کنیم. سری Just Cause هنوز هم دارایی ماست و ما در حال توسعه نسخه جدیدی از این سری هستیم.

فقط علت جدید فقط علت

بازی جدید از سری Just Cause

اطلاعات دیگری در مورد بازی جدید Just Cause اعلام نشده است و فقط می دانیم که Square Enix در حال تلاش برای ساخت آن است. سوالات زیادی در مورد نسخه بعدی Just Cause وجود دارد و به عنوان مثال آیا شاهد تولید Just Cause 5 خواهیم بود یا subversion در حال ساخت است؟ همچنین مشخص نیست که آیا ریکو رودریگز به عنوان قهرمان داستان بازخواهد گشت یا خیر.

مدیرعامل اسکوئر انیکس همچنین به چند بازی آنلاین اشاره کرد و اینکه این شرکت می‌خواهد روی بازی‌های آنلاین تمرکز کند. به نظر می رسد Just Case بعدی دارای المان های آنلاین و چند نفره نیز باشد و برای سودآوری تغییرات زیادی نسبت به نسخه های قبلی ایجاد شود. چه چیزی باعث شد اسکوئر انیکس استودیوهای غربی خود را بفروشد. عدم سوددهی ضروری بود و این شرکت از بازی‌های مارول آسیب زیادی دید.

Just Cause 4 جدیدترین مجموعه از مجموعه‌ای بود که توسط Avalanche Studios ساخته شد و حدود چهار سال پیش منتشر شد. دفتر این استودیو در نیویورک به دنبال کارمندان جدید برای یک پروژه درجه یک در سال 2020 بود. این پروژه عظیم هنوز اعلام نشده است و ما نمی دانیم که آنها روی چه بازی کار می کنند. همچنین شایعاتی مبنی بر ساخت بازی Contraband Coop که در سال 2021 معرفی شد، به گوش می رسد.

در اخبار دیگر، Just Cause در حال تولید است و عناصر موفقی از فیلم های ایندیانا جونز و جیمز باند را ترکیب خواهد کرد.

منبع: TheGamer