منو سایت

ساخت بازسازی Yakuza Kenzan هزینه و زمان زیادی می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ساخت بازسازی Yakuza Kenzan هزینه و زمان زیادی می برد

سازندگان فرنچایز Yakuza در رابطه با بازسازی بازی یاکوزا کنزان گفته می شود که بازگردانی این عنوان مستلزم صرف زمان و هزینه زیادی است و ممکن است هرگز بازسازی نشود. جناب عالی ماسایوشی یوکویاما، رئیس استودیوی Ryu Ga Gotoku درباره دلیل بازسازی بازی کنزان در دستور کار این استودیو نیست، توضیحات مهمی را در این راستا به طرفداران سری بازی های Yakuza می دهد.

فرنچایز Yakuza یکی از محبوب‌ترین عناوین اکشن ماجراجویی سوم شخص است که در غرب سروصدا کرده است. بنابراین قسمت های بعدی این سری Like a Dragon نام خواهند داشت و بازی های زیادی در حال ساخت هستند که در آینده نام این سری را یدک می کشند. یکی از این بازی ها Like a Dragon: Ishin است، بازسازی یک اسپین آف سامورایی در سال 2014 که هرگز در خارج از ژاپن منتشر نشد. البته با توجه به اینکه استودیو سگا و ریوگاگوتوکو تصمیم به بازسازی این نسخه گرفتند، با این حال، طرفدارانی هستند که خواهان بازسازی هستند. یاکوزا کنزان هستند.

بازسازی Yakuza Kenzan

بازسازی Yakuza Kenzan امکان پذیر نیست

در حالی که استودیو سازنده هنوز به طور رسمی بازسازی را تایید نکرده است، رئیس استودیو Masayoshi Yokoyama ریو گا گوتوکو به همراه هیرویوکی ساکاموتو، تهیه کننده سریال یاکوزا، در این مورد طی مصاحبه ای با نشریه یک بازی دیگر آنها توضیح می دهند که اگر قرار باشد بازسازی کنزان ساخته شود، در نهایت به تلاش بیشتر و زمان کافی و هزینه هایی برای تولیدکنندگان نیاز دارد که موضوع بسیار مهمی خواهد بود.

در همین راستا، سازندگان در پاسخ به اینکه کدام نسخه از نسخه بازسازی شده در دست ساخت است، می گویند: «با توجه به همه بازخوردها و پیشنهاداتی که از طرفداران در مورد ساخت نسخه های Ishin و Kanzan دریافت کردیم، به این نتیجه رسیدیم که بسیاری طرفداران می خواهند بازیابی کنند ایشین و بازسازی این نسخه را بر کنزان ترجیح می دهند. ما همچنین معتقدیم که ایشین از کنزان محبوب تر است. اگر بخواهیم بازسازی کنزان را شروع کنیم، باید خط داستانی را تغییر دهیم و ساخت این بازی را از ابتدا شروع کنیم که زمان زیادی از ما می گیرد و هزینه بیشتری هم برای ما خواهد داشت. با این حال، ما قصد داریم در زمان مناسب بازسازی کانزان را آغاز کنیم.

یاکوزا کنزان

بازسازی Yakuza Kenzan

یوکویاما همچنین در چندین مصاحبه قبلی تعمیر کنزان را رد کرده است. او گفت که حتی اگر آن را بسازند، دیگر کنزان کیوامی اصلی نخواهد بود زیرا باید از ابتدا دوباره طراحی شود. Yakuza در مجموع از هفت بازی تشکیل شده است که دو تای آنها هرگز در خارج از ژاپن منتشر نشدند، یکی Ishin و دومی Yakuza Kenzan که چند سال قبل از نسخه Ishin منتشر شد، اما هرگز در سطح بین المللی منتشر نشد. در دسترس بازیکنان نبود. همه این نسخه ها در سال 2023 با عرضه جهانی Like a Dragon: Ishin، بازسازی نسخه اصلی ایشین، روند مشابهی را دنبال خواهند کرد و به طور گسترده در سراسر جهان منتشر خواهند شد.

شایان ذکر است که Like a Dragon: Ishin در 21 فوریه 2023 در تاریخ 2 مارس 1401 برای پلتفرم های کنسول نسل هشتم و نهم مایکروسافت سونی و مایکروسافت به همراه رایانه شخصی منتشر خواهد شد، اما توسعه دهندگان طی مصاحبه ای در بازی توکیو تایید کردند. نمایش رویداد 2022. برخلاف آخرین بازی های Yakuza، نسخه های جدید دوبله انگلیسی ندارند و به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی قابل پخش خواهند بود. Yakuza 8 نیز برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است که قبلا توسط سازندگان تایید شده است.

منبع: Gamingbolt