منو سایت

زمان پخش پیش درآمد Witcher Blood Origin اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان پخش پیش درآمد Witcher Blood Origin اعلام شد

نتفلیکس به طور رسمی تاریخ پیش درآمد Witcher را اعلام کرد منشا خون اعلام شد تاریخ در جریان پخش زنده Tudum اعلام شد و طرفداران Witcher می توانند سریال جدید را در دسامبر امسال تماشا کنند. بازیگرانی مانند میشل یو، سوفیا براون، مینی درایور و لارنس اوفرین که در سریال بازی تاج و تخت نیز بازی کرده‌اند، توضیحات مختصری از شخصیت‌های خود ارائه کردند و در پایان تاریخ پخش سریال در 25 دسامبر 4 سال اعلام کرد.

داستان سریال Blood Origin حدود 1200 سال قبل از داستان اصلی ویچر اتفاق می افتد. داستان سریال در مورد خلق اولین ویچر و چگونگی ایجاد شکارچیان هیولا از طریق مهندسی ژنتیک و اصلاح انسان ها برای خلاص شدن از شر هیولاها است. وقایع سریال در نهایت با رویداد «اتصال قلمروها» و ظهور هیولاهایی که دنیای انسان ها را برای همیشه تهدید می کنند به اوج خود می رسد. لازم به ذکر است که پیشینه The Witcher، ساخت ویچرها را به الف ها پیوند می دهد و این سریال بر روی سه شخصیت مهم تمرکز دارد.

سریال The Witcher از نتفلیکس در دو فصل گذشته موفقیت چشمگیری داشته است و طرفداران مشتاقانه منتظر فصل سوم آن هستند. نتفلیکس رسما اعلام کرد که فصل سوم سریال The Witcher تابستان آینده پخش خواهد شد. در عین حال فیلمبرداری فصل جدید به پایان رسیده و گزارش ها حاکی از آن است که طبق گفته نتفلیکس، آنها فیلمبرداری قسمتی از فصل چهارم را نیز به پایان رسانده اند و این سریال هم اکنون وارد مرحله پس از تولید شده است. فصل سوم رویدادهای مهم تاریخی را دنبال می کند.

زمان پخش Blood Origin Witcher

سریال Blood Origin پیش درآمد The Witcher است

از سوی دیگر، سریال Blood Origin به الف هایی مانند Scian می پردازد که توسط Michelle Yeoh به تصویر کشیده شده است. Michelle Yeoh بازیگر با تجربه اهل هنگ کنگ است که کارنامه درخشانی دارد و در فیلم ها و سریال های معروف بازی کرده است. بازی درخشان او در فیلم معروف «بابر خیزان، اژدهای پنهان» در خاطره اهالی سینما باقی مانده است. این فیلم در سال 2000 برنده اسکار شد. یئو همچنین در کمدی اکشن Supercop یک شیرین کاری منحصر به فرد انجام داد.

حضور کمدین و هنرمند ایرلندی دیلان موران نیز اتفاق مهمی است که می تواند عمق بیشتری به سریال بدهد. او در کمدی کوتاه بی‌بی‌سی 4 «کتاب‌های سیاه» نقش اصلی را داشت. به گزارش IMDB، دیلان موران نقش شخصیتی به نام Uthrok One-Nut را بازی می کند. تصاویر منتشر شده از سریال Blood Origin نشان می دهد که او جنگجوی سرسختی خواهد بود. داستان سریال Blood Origin به طور کامل بیان نشده است و فقط می دانیم که در پس زمینه The Witcher به شکل گیری شکارچیان هیولاها و همچنین ورود هیولاها به جهان می پردازیم. انتظار می رود این سریال در تاریخ 4 دسامبر پخش شود.

منبع: PCGAMER