زمان پخش انیمه Nier Automata اعلام شد

زمان پخش انیمه Nier Automata اعلام شد

انیمه اقتباسی Nier Automata در فوریه سال جاری اعلام شد و سرانجام اولین تریلر به همراه زمان پخش آن اعلام شد. طبق اطلاعات رسمی، انیمه Nier Automata با نام Nier Automata Ver 1.1a شناخته می شود و توسط Ryuji Masayama کارگردان Blend S و انیماتور ارشد Arietty کارگردانی خواهد شد. صداپیشگان اصلی 2B و 9S دوباره بازگشته‌اند و می‌توانید اقتباس انیمه‌ای از سری بازی‌های فلسفه جهان باز Nier را در ژانویه 2023 تماشا کنید.

به گزارش پارسی گیم، در قالب رویداد آنیپلکس آنلاین، ویدیویی هشت دقیقه ای پخش شد که تریلر شخصیت های 2B و 9S و صداپیشگان اصلی را نشان می دهد. در تریلر، تعدادی از انیمه‌های Nier Automata را می‌بینیم و صداپیشگان را می‌شنویم که در مورد شخصیت‌هایشان توضیح می‌دهند و شکل انیمه‌شان چگونه خواهد بود. در پایان گفتگوی کارگردان انیمه و یوکو تارو، کارگردان بازی را می شنویم که در مورد نام رسمی انیمه توضیح می دهد.

جزئیات انیمه Nier Automata

انیمه Nier Automata با نام Nier Automata Ver 1.1a شناخته می شود. یوکو تارو در مورد الحاق اضافه شده گفت: «عنوان انیمه دارای نسخه الحاقی 1.1a است. دلیلش این است که Nir Automata داستانی بود که ما برای بازی ساختیم و کپی کردن آن داستان انیمه جالبی ایجاد نمی کرد. در نتیجه، من ایده تغییر نام را پیشنهاد کردم. طبق توضیحات کارگردان بازی، اقتباس انیمه داستان متفاوتی دارد و داستان بازی در انیمه روایت نخواهد شد.

Masayama همچنین گفت که داستان بازی کامل و بسیار زیبا است و در نتیجه آن ها تغییر چندانی در داستان ایجاد نکرده اند. البته این بدان معنا نیست که داستان از روی بازی کپی شده و سپس قسمت هایی به آن اضافه شده است. بلکه شاهد تغییرات اساسی برای سینمایی شدن Nier Automata خواهیم بود. یوکو تارو کارگردان Nir Automata امیدوار است که طرفداران این بازی با وجود تغییرات به تماشای انیمه ادامه دهند و از آن لذت ببرند. در نهایت، او به نگرانی احتمالی طرفداران در مورد کیفیت انیمه اشاره کرد:

بارها طرفدارانی را می بینم که نگران کم توجهی به بازی در مراحل ساخت و تولید هستند. این نگرانی ها در مورد انیمه ما کاملا بی اساس است. این که تیم انیمه و به خصوص کارگردان کاملاً به بازی احترام می گذارند برای من بسیار جالب بود و من هستم که داستان را برای آنها تغییر می دهم. در نتیجه، اگر کسی ناراضی است، تقصیر من است.

یوکو تارو به طور کامل از اقتباس انیمه دفاع کرده و از صحبت های او مشخص می شود که او نقش اصلی را در ساخت انیمه جدید دارد. همانطور که در ابتدای مقاله خواندید، تاریخ پخش انیمه Nier Automata ژانویه 2023 اعلام شده است.

منبع: PCGAMER