منو سایت

زمان مورد نیاز برای تکمیل بازی Stray

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان مورد نیاز برای تکمیل بازی Stray

بازی سرگرم کننده مستقل Stray امروز منتشر شد و ما می توانیم ماجراجویی را با این گربه ناز در کوچه ها و خیابان های شهر غمگین آغاز کنیم. قبل از اینکه تو شروع کنی دانلود بازی Stray و با داستان آشنا شوید؛ بهتر است ابتدا اطلاعات اولیه را پیدا کنید و سپس به سراغ بازی بروید. اگر شما هم مثل من هستید و می خواهید بدانید چقدر زمان باید برای بازی صرف کنید. به پارسی گیم بپیوندید زمان مورد نیاز برای بازی Stray برای بحث کردن

همانطور که در نقد و بررسی بازی Stray از نگاه وبسایت های خارجی به آن پرداختیم; این بازی داستان گربه ای را روایت می کند که باید از طریق خیابان ها و کوچه های شهری تحت کنترل روبات ها به خانه بازگردد. این بازی ترکیبی از پازل های ساده و پلتفرمینگ کلاسیک است. بازیکنان می توانند دنیا را از منظر گربه ببینند و کارهای خنده دار مانند میو انجام دهند. اما سوال اصلی این است که چقدر طول می کشد تا این سریال تمام شود و چقدر وقت داریم؟

زمان مورد نیاز برای تکمیل Stray

زمان مورد نیاز برای تکمیل Stray

بازی جدید آناپورنا نسبتا کوتاه است و می توان آن را در لیست کوتاه ترین بازی ها قرار داد. تنها 5 ساعت برای تکمیل داستان و پخش تیتراژ پایانی کافی است. در واقع یک بعدازظهر برای لذت بردن از بازی کافی است و نیازی به صرف زمان زیادی ندارید. در مجموع، ما شاهد 27 کلکسیون و دستاورد هستیم که به دست آوردن برخی از آنها بیشتر طول می کشد. اگر می خواهید جام پلاتینیوم را بدست آورید. شما به 8 تا 9 ساعت زمان نیاز دارید که هنوز زمان زیادی نیست.

اگر جزو افرادی هستید که تمام تروفی ها را به دست می آورند. یک خبر بد برای شما داریم. یکی از تروفی ها به نام I am Speed ​​شما را مجبور می کند بازی را در 2 ساعت کامل کنید. در نتیجه، اگر می خواهید بازی را با همان تجربه اول انجام دهید؛ بهتر است زمان شما بیشتر از دو ساعت نباشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به تجربه کلی اهمیت می دهند. پنج ساعت کافی خواهد بود.

زمان اتمام Stray است

فهرست فصل های داستان

سازنده از دوازده فصل کوتاه برای بیان داستان Stray استفاده کرده است. اگرچه این بازی مستقل کوتاه‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. توسعه دهندگان دوازده فصل برای آن در نظر گرفته اند. لازم به ذکر است که خواندن اسامی موجود در این لیست ممکن است کمی از ماجرا را آشکار کند و در نتیجه اگر به این موضوعات حساس هستید; بهتر است همین الان از خواندن ادامه مطلب صرف نظر کنید.

 1. داخل دیوار
 2. یک شهر مرده
 3. آپارتمان
 4. محله های فقیر نشین
 5. پشت بام ها
 6. زاغه ها – قسمت 2
 7. بن بست
 8. فاضلاب
 9. روستای مورچه ها
 10. مرکز شهر
 11. زندان
 12. اتاق کنترل

بازی Star امروز برای پلی استیشن و رایانه های شخصی منتشر شد. کاربران سرویس PlayStation Plus Extra and Premium می توانند بدون خرید بازی آن را تجربه کنند. هزینه اشتراک یک ماهه سرویس اضافه با توجه به اینکه قیمت پایه بازی 30 دلار اعلام شده است 15 دلار و حق بیمه 18 دلار است. خرید اشتراک یک ماهه به علاوه مقرون به صرفه تر خواهد بود.

منبع: GameRant