منو سایت

زمان مورد نیاز برای بازی A Plague Tale Requiem

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان مورد نیاز برای بازی A Plague Tale Requiem

بدون شک شما نیز مانند هر گیمر دیگری به بازی جدید داستان طاعون علاقه مند هستید. در نقد و بررسی A Plague Tale Requiem، به گفته‌های منتقدان درباره این بازی اکشن ماجراجویی و جنبه‌های مختلف آن پرداختیم. اگر می خواهید بازی را دانلود کنید یا از اشتراک Game Pass استفاده کنید و داستان هوگو و آمیسیا را دنبال کنید، بهتر است ابتدا نگاهی بیندازید. زمان نیاز به مرثیه داستان طاعون من می اندازم

داستان بازی وقایع A Plague Tale Innocence را دنبال می کند. ما به آمیشیا، هوگو، بئاتریس و لوکاس خواهیم پیوست و به شهری جدید در جنوب فرانسه سفر خواهیم کرد. هدف آنها نجات هوگو از بیماری و قدرت اصلی او به نام ماتزیولا است. داستان مطابق انتظار آنها پیش می رود، اما ناگهان همه چیز تغییر می کند و دوران پر استرس و پرتنشی برای این خواهر و برادر آغاز می شود. جستجو برای درمان و کمک برای هوگو ادامه دارد.

تعداد مراحل بازی A Plague Tale Requiem

قبل از اینکه به زمان مورد نیاز برای A Plague Tale Requiem بپردازیم، ابتدا باید در مورد تعداد مراحل یا قسمت های بازی صحبت کنیم. داستان شامل 17 قسمت یا صحنه از این نظر تغییر چندانی نسبت به بازی قبلی نمی بینیم. هر یک از فصل ها در مکان متفاوتی روایت می شود که حس خاص خود را دارد. انتظار ترکیبی از مخفی کاری، اکتشاف و مبارزه در هر مرحله را داشته باشید. مرحله اول یک حالت پیش و یک شروع دارد و سپس شما پانزده مرحله کامل دارید و در نهایت قسمت آخر می رسد.

زمان نیاز به مرثیه داستان طاعون

زمان نیاز به مرثیه داستان طاعون

هر قسمت از بازی کمتر از یک ساعت طول می کشد. مراحل بازی کمی طولانی تر از Innocence است و باید کارهای مختلفی انجام دهید. البته طول هر قسمت از بازی یکسان نیست و بستگی به شما دارد که چقدر برای کاوش در بازی و دستیابی به دستاوردها و یافتن رازهای بازی هزینه می کنید. به طور کلی باید بگوییم که زمان مورد نیاز برای A Plague Tale Requiem بین این دو است 14 تا 18زمان متغیر است و شما می توانید کل داستان را در آن زمان کامل کنید.

لازم به ذکر است که این بازی خطی بوده و خبری از مراحل فرعی نیست. وب سایت How Long to Beat می گوید که داستان اصلی حدود شانزده ساعت طول خواهد کشید. در حال حاضر مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا تمام اچیومنت ها یا تروفی ها به دست آورید و احتمالاً باید 20 تا 22 ساعت وقت صرف کنید تا همه دستاوردها را به دست آورید. چند ساعت تا انتشار بازی باقی مانده و به زودی می توانید بازی را از پارسی گیم دانلود کنید. اگر این اثر را تجربه کرده اید، زمان ثبت شده خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: GodisGeek