منو سایت

زمان لازم برای تکمیل بازی Scorn اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان لازم برای تکمیل بازی Scorn اعلام شد

بازی ترسناک Scorn یکی از آثاری است که با بودجه کمی توسط استودیو Ebb Software ساخته شده است و تیم اصلی بازی تنها از چهار توسعه دهنده تشکیل شده است. این بازی که به صورت انحصاری برای Xbox و PC منتشر شده است. این یک اثر متفاوت در ژانر وحشت است که به صورت اول شخص روایت می شود. توسعه دهنده، زمان لازم برای تکمیل Scornاعلام کرده است

استودیوی Ebb Software با ارسال مقاله ای جدید در مورد بازی تحقیر او به سوالات مختلف هواداران پاسخ داد. در ابتدا استودیو نوشت که این بازی برای یک رده سنی (17 به بالا) است و دلیل آن ایجاد دنیایی متفاوت با فضایی ناامید کننده و دردناک است. این استودیو همچنین به تئوری های ارائه شده توسط بازیکنان اشاره کرد و اینکه برخی از آنها سرنخ های جالبی از داستان دارند. مقاله بعدی به زمان لازم برای تکمیل Scorn می پردازد.

طبق مقاله فعلی، تکمیل بازی به شرایط مختلفی بستگی دارد و اینکه بازیکن چقدر طول می کشد تا معماها را حل کند. به صورت کامل 6 تا 8 ساعت برای تکمیل بازی کافی خواهد بود. بازی دارای محیط های متفاوتی است و علاقه مندان به عکاسی مجازی می توانند عکس های جذابی بگیرند. اگرچه استودیو در مقاله اصلی نوشته بود که خبری از حالت عکاسی نیست. اما او به سرعت از سخنان خود پشیمان شد و وجود Photo Mode را تایید کرد.

زمان لازم برای تکمیل بازی Scorn

جزئیات بازی تمسخر

به گفته این استودیو، ما با یک بازی AA روبرو هستیم که در نهایت کوتاه‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنیم. کافی است 6 ساعت روی داستان اصلی و حدود 10 ساعت برای به دست آوردن تمام اچیومنت ها وقت بگذارید که با توجه به دسته بندی های فعلی یک بازی کوتاه محسوب می شود. Scorn یک پروژه مستقل است که با عشق فراوان ساخته شده است. تیم سازنده در ابتدا چهار نفر بودند و بودجه آنها بسیار محدود بود و به همین دلیل پروژه درجه یک نداشتیم.

Ebb Software همچنین کتاب هنری ۱۹۲ صفحه‌ای بازی را که به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد و شامل طرح‌هایی از شخصیت‌ها، سلاح‌ها و مکان‌های ارواح بازی است، معرفی کرد. افرادی که نسخه لوکس بازی را خریداری می کنند. آنها می توانند موسیقی متن دو ساعته بازی را دریافت کنند. سوال مهم دیگری که پاسخ داده شد؛ سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Scorn رزولوشن 4K می باشد. در این مورد به یک Intel Core i7-8700 با شانزده گیگابایت رم و RTX 2070 نیاز دارید که در مقاله ای دیگر به سیستم مورد نیاز و پیشنهادی می پردازیم.

منبع: GamingBolt