منو سایت

زمان تکمیل Elden Ring زیر 5 دقیقه بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان تکمیل Elden Ring زیر 5 دقیقه بود

اسپیدرانرها و افرادی که بازی ها را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند. آنها هنوز هم بازی الدن رینگ را متوقف نکرده اند و هر بار رکورد جدیدی را ثبت کرده اند. طبق آخرین اخبار بازی زمان تکمیل حلقه الدن است برای اولین بار، کمتر از پنج دقیقه است و RPG FromSoftware را می توان با یک فنجان قهوه تمام کرد.

Speedrunners Elden Ring در چند ماه گذشته همه را غافلگیر کرده است. این بازی در ماه فوریه منتشر شد و از آن زمان بسیاری از افراد برای یافتن رازها و حفره‌های موجود در بازی جستجو می‌کنند و هر بار راهی جدید برای تکمیل حلقه الدن در سریع‌ترین زمان ممکن وجود دارد. رقابت زمان تکمیل به مرحله جدیدی رسیده است و برای اولین بار هر کسی توانسته این بازی را در کمتر از پنج دقیقه به پایان برساند.

SeekerTV که Deathloop را در سریع ترین زمان ممکن زودتر تکمیل کرد. یک جریان Twitch جدید شروع شده است. او توانست حلقه الدن را در کمتر از پنج دقیقه کامل کند و رکوردها را بشکند. ویدئوی این روند در کانال یوتیوب او آپلود شده است و ما می توانیم آن را بررسی کنیم. این ویدیو نشان می دهد که او از تمام حفره ها، اشکالات و بازتاب ها برای تکمیل یکی از سخت ترین بازی های RPG تا کنون استفاده می کند. پنج دقیقه حتی زمان کمتری از جوشاندن یک تخم مرغ دارد.

لازم به ذکر است که زمان ثبت شده توسط SeekerTV در دسته رکوردهای نامحدود قرار می گیرد، به عبارتی استفاده از تمامی حفره ها و دور زدن تمامی غول های آخر در این حالت رایگان است. رکورد قبلی دقیقاً پنج دقیقه و ده ثانیه بود که توسط یک آمریکایی به نام Hyp3rsomniac ثبت شد. اما سوال بزرگ این است که چگونه حلقه الدن را با این عظمت در کمتر از پنج دقیقه کامل کنیم؟

زمان تکمیل حلقه الدن است

چگونه حلقه الدن را سریع تکمیل کنیم

برای شروع، انیمیشن باز کردن درب باید حذف شود. این کار با بازگشت سریع speedrunner به منو و بارگذاری مجدد بازی انجام می شود. با این کار انیمیشن حذف می شود و چند ثانیه ذخیره می شود. بقیه مسیر را مشکلاتی می گذراند که مسیر داستانی بازی را دور می زند و بازیکن را به نقاط جدیدی می رساند. در واقعیت، گیمر مستقیما وارد منطقه نهایی می شود و با غول آخر مبارزه می کند.

دلیل اینکه بازیکنان می توانند حلقه الدن را خیلی سریع تکمیل کنند. یک باگ وجود دارد که انیمیشن راه رفتن و دفاع را تغییر می دهد و در نتیجه بازی نمی داند بازیکن دقیقا کجاست و او را به آسمان پرتاب می کند. گیمر فقط باید چند فریم را جلو ببرد و همچنین دکمه محافظت یا بلوک را برای 129 تا 135 فریم فشار دهد. این کار آسان نیست، اما SeekerTV موفق شد آن را با دقت انجام دهد و به سرعت به پایان برسد، که باید به آنها تبریک گفت. در خبری دیگر، فروش Elden Ring به حدی رسید که توانست وارد فهرست ده بازی پرفروش تاریخ آمریکا شود.

منبع: PCGAMESN