منو سایت

زمان اکران A Plague Tale Requiem اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
زمان اکران A Plague Tale Requiem اعلام شد

چیزی برای انتشار یکی از موردانتظارترین بازی های سال 2022، A Plague Tale Requiem که اخیراً توسط Asobo Studio و Focus Entertainment در مورد زمان انتشار جهانی آن به صورت عمومی منتشر شد، باقی نمانده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، طبق اطلاعات دریافتی از استودیوهای سازنده این بازی محبوب، سازندگان Asobo با انتشار جزئیاتی اعلام کردند که زمان انتشار بازی A Plague Tale Requiem و قفل دانلود بازی بازی A Plague Tale Requiem به تمام پلتفرم ها در وسط. شب به وقت محلی هر کشور در روز انتشار این عنوان باز خواهد بود و بازیکنان می توانند آن را تجربه کنند. این بدان معناست که بازیکنان می توانند ساعت 2 بامداد 27 اکتبر دانلود بازی از سرورهای آنلاین ایران.

اگرچه در هفته های آینده هیچ بازی بزرگی وجود نخواهد داشت، اما شانس موفقیت A Plague Tale Requiem زیاد است و عنوان خاصی است که طرفداران بی صبرانه منتظر تجربه آن هستند. با در نظر گرفتن این موضوع و چند روز باقی مانده، هیجان و هیاهوی اطراف استودیو Asobo بسیار افزایش یافته است.

زمان انتشار A Plague Tale Requiem است

زمان انتشار A Plague Tale Requiem است

در هفته های اخیر تریلرهای متعددی از گیم پلی و داستان این عنوان منتشر شده است که نوید یک بازی زیبا و هیجان انگیز را به طرفداران می دهد و در این نمایش ها می توان گرافیک و مکانیک بازی و توانایی های منحصر به فرد آن را مشاهده کرد. با توجه به گیم پلی چند دقیقه ای، می توانید به طور خاص به اضافه کردن ویژگی های جدید به دنباله داستان طاعون نگاه کنید.

با توجه به اتفاقاتی که در نسخه اول بازی با نام A Plague Tale Innocence رخ داد، می دانیم که توانایی های هوگو و آمیسیا افزایش یافته و این خواهر و برادر باید در نسخه دوم با اتفاقات سخت و چالش برانگیزتری روبرو شوند. با توجه به تریلرهای منتشر شده، شخصیت هوگو و قدرت های او بسیار قوی تر شده است به طوری که می تواند به راحتی تعداد زیادی از موش ها را کنترل کند.

دنباله A Plague Story در تاریخ 18 اکتبر (26 اکتبر 1401) برای پلتفرم های PS5، Xbox Series X/S، PC و Nintendo Switch (از طریق فناوری ابر آنلاین) برنامه ریزی شده است. نظر شما در مورد نسخه دوم چیست؟ آیا A Plague Tale Requiem می تواند موفقیت نسخه قبلی خود را تکرار کند یا خیر؟

منبع: gamingbolt