منو سایت

ریک و مورتی به قهرمانان MultiVersus می پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریک و مورتی به قهرمانان MultiVersus می پیوندند

طبق آخرین اخبار بازی، برادران وارنر. اعلام کرد که شخصیت های جدیدی از جمله ریک و مورتی به بازی MultiVersus اضافه خواهند شد.

Multiverse یک بازی رایگان از استودیوی Player First Games است که توسط Warner Bros منتشر شده است. این بازی مبارزه ای دارای شخصیت هایی از برادران وارنر است. دیسکاوری با آنها ملاقات کرد. از شخصیت های بازی MultiVersus می توان به بتمن، هارلی کوین، آریا استارک، تام و جری، باگز بانی و شگی راجرز اشاره کرد. اکنون برادران وارنر اعلام کرد که شخصیت‌های جدیدی در اختیار بازیکنان MultiVersus قرار خواهند گرفت. این شخصیت ها ریک و مورتی از Rick and Morty و لبرون جیمز از Space Jam: A New Legacy هستند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، لبرون جیمز در تاریخ 26 جولای در دسترس بازیکنان Multiverse قرار خواهد گرفت. لباس این شخصیت بر اساس فیلم Space Jam: A New Legacy ساخته شده است و همچنین می توانید یک لباس کابوی را برای او باز کنید. همانطور که انتظار می رفت، بسکتبال محور اصلی حرکات لبرون جیمز است. علاوه بر این، او می تواند با پرتاب توپ از راه دور به حریفان آسیب برساند. در ویدئوی ارسالی این شخصیت می توانید او را در حال میخکوب شخصیت های دیگر ببینید.

اندکی پس از لبرون جیمز، بازیکنان MultiVersus به ریک و مورتی دسترسی خواهند داشت. قهرمانان سری ریک و مورتی مانند تام و جری در یک گروه دو نفره وارد میدان نبرد می شوند. هنوز ویدیویی از این شخصیت ها منتشر نشده است، اما با توجه به آنچه در این مجموعه انیمیشن دیده ایم، می توان انتظار حرکات عجیب و متفاوتی از ریک و مورتی داشت. به عنوان مثال، داشتن ابزارهایی مانند Portal Gun جالب خواهد بود. ریک و مورتی در شروع فصل اول به بازی MultiVersus اضافه خواهد شد. این اثر در حال حاضر تا 8 آگوست (17 مرداد) در پیش فصل است و فصل اول آن از 9 آگوست (18 مرداد) آغاز می شود.

شخصیت های بازی MultiVersus Rick and Morty

لبرون جیمز از توپ بسکتبال برای حمله استفاده می کند

اضافه شدن ریک و مورتی به شخصیت های بازی MultiVersus چندان دور از انتظار نیست. چرا که سال گذشته بسیاری از قسمت های کار از جمله حضور شخصیت های سریال ریک و مورتی فاش شد. حتی در شکل فاش شده، لبرون جیمز به عنوان یکی از اولین شخصیت های جدید بازی Multiverse ذکر شد. از جمله شخصیت هایی که قرار است در آینده به اثر مذکور اضافه شوند می توان به Mad Max، Gandalf، Johnny Bravo، Daenerys Targaryen، The Hound، Godzilla، Fred Flintstone و Marvin the Martian اشاره کرد. در قالب ویدیوها و توییت های حذف شده، پوسته دوم شخصیت ریک یعنی Pickle Rick نمایش داده می شود.

نسخه دسترسی اولیه MultiVersus اکنون منتشر شده است و همزمان با اضافه شدن لبرون جیمز، نسخه بتا عمومی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. علاقه مندان می توانند علاوه بر نسخه رایگان، نسخه های لوکس، استاندارد و پریمیوم را به ترتیب با پرداخت 40، 60 و 100 دلار خریداری کنند.

نظر شما در مورد حضور ریک و مورتی در میان شخصیت های بازی MultiVersus چیست؟ آیا قصد تجربه این اثر را دارید؟ آیا فکر می کنید بازی MultiVerses با استقبال خوبی از سوی بازیکنان و طرفداران آثار برادران وارنر مواجه شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer