منو سایت

ریمیکس بازی Last of Us امسال برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریمیکس بازی Last of Us امسال برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعات مختلفی در مورد توسعه نسخه بازسازی شده Last Ace برای پلی استیشن 5 وجود دارد. در حالی که شایعات قبلی در مورد امکان انتشار ریمیکس The Last of Us در پایان سال اعلام کردند؛ جف گراب این شایعات را تایید کرد و گفت که طبق منابع و مکالمات مختلفی که شنیده است. نسخه بازسازی شده The Last of Us قطعا اواخر امسال برای کنسول PS5 منتشر خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، جف گراب در قسمت جدید پادکست Kinda Funny حضور یافت و درباره مسائل مختلف اظهار نظر کرد. او در مورد تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Last Ace گفت: من مدام می شنوم که این بازی امسال منتشر خواهد شد. بازسازی The Last of Us در این فصل تعطیلات (در حال انتشار). او افزود: «من از این (داستان) مطمئن هستم.

ریمیکس The Last of Us

زمان انتشار نسخه بازسازی شده The Last of Us است

بلومبرگ برای اولین بار اعلام کرد که بازسازی The Last of Us بر اساس نسخه پلی استیشن 3 پلی استیشن 5 ساخته شده است. این گزارش که در مورد مشکلات و چالش های استودیوهای سونی بود، به سرعت در تیتر اخبار منتشر شد. از آن زمان تاکنون، شایعات زیادی در مورد ریکاوری Last Ace شنیده ایم. طبق گزارشات، این بازی توسط گروه خدمات هنرهای تجسمی تولید شده است. اما بعدها این استودیو به عنوان یک گروه پشتیبانی به کار خود ادامه داد و ساخت بازی بر عهده استودیو ناتی داگ شد.

تیمی از استودیو ناتی داگ به طور انحصاری روی بازی جدید کار می کنند. گروه پس از اتمام The Last of Us، قسمت 2، بازسازی Last of Ace را آغاز کرد. تام اندرسون، به عنوان یک منبع آگاه، گفت که انتشار نسخه بازسازی شده The Last of Us در نیمه دوم سال 2022 انجام خواهد شد. رسانه VGC همچنین منابع مختلفی دارند که نزدیک به اتمام بازی اعلام نشده Natigdag هستند.

یک بازسازی اعلام نشده در پروفایل لینکدین یکی از آزمایش کنندگان استودیو NatiDog و پس از اطلاع رسانه ها از چنین توضیحاتی پیدا شد. متن کوتاه در نمایه حذف شد. نیل دریکمن، مدیر استودیو اخیرا در صفحه توییتر خود نوشت که سه پروژه در دست ساخت است. به نظر می رسد اولی بازسازی The Last of Us باشد و دومی به نظر می رسد بخشی چند نفره از Last of Ace 2 باشد. هیچ اطلاعاتی برای پروژه سوم در دسترس نیست.

تام اندرسون ادعا می کند که پروژه سوم نسخه کارگردان Last of Ace 2 است و این نسخه در حال تولید است. فیلم The Last of Us نیز توسط HBO ساخته می شود و به زودی تولید و تدوین خواهد شد.

منبع: VGC