منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ریز تراکنش‌های آرایشی و بهداشتی Halo Master Chief Collection توسط 343 در حال مطالعه است

ریز تراکنش‌های آرایشی و بهداشتی Halo Master Chief Collection توسط 343 در حال مطالعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریز تراکنش‌های آرایشی و بهداشتی Halo Master Chief Collection توسط 343 در حال مطالعه است

ریز تراکنش‌های آرایشی و بهداشتی Halo Master Chief Collection توسط 343 در حال مطالعه است

343 Industries تایید کرد که در حال بررسی ایده اضافه کردن ریزتراکنش‌ها به مجموعه Halo: The Master Chief است. در به‌روزرسانی وب‌سایت Waypoint، نویسنده انجمن، Alex Wakeford توضیح داد که 343 Season Points را به Spartan Points تغییر می‌دهد و به دنبال افزودن شکل جدیدی از ریزتراکنش‌ها است.

برای بازیکنانی که تازه وارد MCC شده‌اند یا ممکن است زمان زیادی را صرف باز کردن قفل آیتم‌ها در طول به‌روزرسانی‌های فصلی نکرده باشند، یا فقط تمام‌کنندگانی که می‌خواهند آخرین آیتم‌های برجسته مورد نیاز خود را دریافت کنند، ما در حال بررسی داخلی یک ویژگی جدید بالقوه برای آینده هستیم. ویکفورد به Waypoint نوشت.

در حال پخش: تاریخچه Halo

سیستم جدید به عنوان یک «جایگزین اختیاری و اضافی» برای بازیکنان توصیف می‌شود و به‌عنوان راهی برای افراد طراحی شده است که یا حرکت دریافت اقلام را از دست بدهند یا به آنها فرصت داده شود تا موارد مورد نظر خود را خریداری کنند. روش موجود برای کسب امتیاز از طریق سطح بندی و مقابله با چالش ها همچنان پابرجا خواهد ماند.

ویکفورد افزود: “به منظور شفافیت با جامعه متعهد و پرشور خود، می‌خواهیم شما را از قبل از این مطالعه مطلع کنیم و به شما اطمینان دهیم که امتیازات اسپارتانی که خریداری می‌کنید یک ویژگی اضافی خواهد بود.”

علاوه بر این، این بازی در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید مانند عملکرد، پشتیبانی از مدهای اضافی، کلکسیون‌های کمپین در همه بازی‌ها، ابزار آپلود/دانلود تغییرات کارگاه Steam، گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و بهبود کیفیت زندگی است.

در اخبار بیشتر در مورد Halo، 343 Industries اخیراً به خاطر لوازم آرایشی Juneteenth در Halo Infinite که به طور خلاصه به نام یک میمون در حال انقراض نامگذاری شده بود عذرخواهی کرد. Halo Infinite همچنین اولین آپدیت میان فصل خود با نام Drop Pod را در این ماه دریافت کرد که تغییراتی را در رتبه بندی بازی ها، رفع باگ ها و اصلاحات بازی به بازی اضافه کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.