منو سایت

ریبوت سریال Lords of the Fallen اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ریبوت سریال Lords of the Fallen اعلام شد

CI Games بازی اکشن نقش آفرینی را مجددا راه اندازی می کند اربابان افتادگان که اولین بار در سال 2014 منتشر شد این بازی با تریلر سه دقیقه ای و موسیقی متن زیبا برای کنسول های نسل نهم و PC در Gamescom ارائه شد. در این مقدمه شاهد نمایش شوالیه افسانه ای هستیم که در شرف شکست دادن خدای شیطانی به نام Adair است و او سعی می کند او را نابود کند. این بازی توسط استودیو Hexworks ساخته شده است که در سال 2020 با مدیریت CI Games تاسیس شده و از دو استودیو واقع در بارسلونا و بخارست تشکیل شده است.

بازی Lords of the Fallen

داستان بازی Lords of the Fallen

این نسخه از بازی ارباب افتادگان در حال حاضر روی Xbox Series X/S، Playstation 5 و PC با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 در حال توسعه است. CI Games در این باره گفت: این بازی همان چیزی است که طرفداران منتظرش بودند، داستان بازی بیش از هزار سال پس از وقایع عنوان اصلی Lords of the Fallen اتفاق می‌افتد، ماجراجویی متفاوت و تازه‌تر از ماجراجویی گسترده دنیای وسیع نشان دهنده قلمرو مردگان و زندگان است. بازی بسیار گسترده است و بیش از پنج برابر بازی اصلی است.

ریبوت سریال Lords of the Fallen اعلام شد

تریلر معرفی بازی The Lords of the Fallen [گیمزکام 2022]

بازیکنان می توانند قبل از ورود به مراحل بازی در قسمت داستانی قسمت تک نفره، شخصیت خود را آنطور که می خواهند بسازند. شخصیت ها و داستان جذاب و گیم پلی روان، نبردهای سریعتر و چالش برانگیز در کنار ماموریت های جذاب از دیگر ویژگی های آن است. این یک بازی است که توانسته یک تجربه نقش آفرینی لذت بخش را برای طرفداران به ارمغان بیاورد.

مطابق با بازی های CIدر قسمت چندنفره، بازیکنان می توانند از بازیکن دیگری دعوت کنند تا به آنها بپیوندد و به بازی بپیوندد که این ویژگی مثبتی است که در این نسخه اضافه شده است. همچنین انتظار می رود تریلری از گیم پلی آن برای طرفداران منتشر شود تا جزئیات بیشتری از این بازی نسل 9 به نمایش گذاشته شود. انتظار می رود The Lords of the Fallen سال آینده برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی عرضه شود.

منبع: Videogamechronicle