منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد PUBG Mobile Neon Genesis Evangelion: چگونه قفل تمام لوازم آرایشی را باز کنیم

رویداد PUBG Mobile Neon Genesis Evangelion: چگونه قفل تمام لوازم آرایشی را باز کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد PUBG Mobile Neon Genesis Evangelion: چگونه قفل تمام لوازم آرایشی را باز کنیم

اگر رویداد گودزیلا و کینگ کونگ Call of Duty نشانه‌ای باشد، آخرین روند در فضای بتل رویال این است که چیزهای ترسناک غول‌پیکر و قابل تشخیصی در سرتاسر نقشه در حال پرسه زدن هستند و سعی می‌کنید آخرین نفری باشید که در حالت ایستاده هستید. PUBG Mobile خوشحال خواهد شد که وارد بازار شود و به انیمه محبوب Neon Genesis Evangelion بپیوندد.

محتوای Evangelion همراه با به‌روزرسانی 2.0 PUBG Mobile است که ماه گذشته منتشر شد (که شامل کارت جدید Livik نیز می‌شود) و تا 19 ژوئن در دسترس خواهد بود. برای یافتن محتوای Evangelion، ساده‌ترین کار این است که بنر رویداد را در گوشه سمت راست بالای منوی شروع بکشید و روی Evangelion Discovery ضربه بزنید. در صورت داشتن زمان و یا پول برای برنده شدن آنها، شما را به قفل های موجود می برد.

در حال پخش: PUBG MOBILE تریلر EVANGELION Core Circle Mode

ارز و باز کردن قفل

برای کسب انلاک های مختلف Evangelion، باید امتیاز تحقیقاتی کسب کنید. هرچه در مسابقات بهتر عمل کنید، امتیاز تحقیقاتی بیشتری کسب می کنید. عملکرد خوب با مدت زمان زنده ماندن، تعداد دفعات حذفی و میزان خسارت وارده به همراه برخی عوامل نامشخص دیگر اندازه گیری می شود. همچنین با بازی در حالت Core Circle امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید، بنابراین اگر می‌خواهید برنده باز کردن قفل شوید، بهتر است به آن حالت بمانید. شما می توانید با انجام مسابقات روزانه حداکثر 130 امتیاز تحقیق کسب کنید.

با کسب امتیاز مطالعه، از سطح باز کردن قفل عبور می کنید. همچنین می‌توانید امتیاز تحقیقاتی را با استفاده از ارز UC خریداری کنید، که به‌طور مستقیم با پول به دست آورده‌اید یا با پول خریداری کرده‌اید، اگر حوصله ندارید.

چتر نجات، اسلحه، زره، کوله پشتی و یک دوست خاص، همه با موضوع Neon Genesis Evangelion، برای باز کردن قفل در دسترس هستند، اما شاید جالب ترین آنلاک ها Plugsuits باشند، همانطور که در انیمه نامیده می شوند، که اساساً به شما امکان می دهند به عنوان Shinji بازی کنید. ری، آسوکا و کائورو.

خرید میکرو تراکنش، شیجنی!
خرید میکرو تراکنش، شیجنی!

در طول مراسم می توانید این اقلام آرایشی را از طریق صندوق های ویژه Evangelion تهیه کنید. اقلام به صورت تصادفی از طریق این جعبه ها به دست می آیند، به این معنی که ممکن است مجبور شوید چندین جعبه را بخرید یا برنده شوید تا همه آنها را جمع آوری کنید. قیمت یک جعبه 90 UC است که حدود 1.50 دلار است. علاوه بر این، رویداد EVA Discovery فعلی به شما امکان می‌دهد مسابقات را در حالت کلاسیک یا در حالت رتبه‌بندی جدید بر اساس EVA انجام دهید تا پیشرفت در مطالعه داشته باشید. این پیشرفت را می توان با جوایز EVA با زمان محدود جایگزین کرد.

حالت مدار پایه

از صفحه باز کردن قفل، می توانید دکمه “Battle” را در گوشه پایین سمت راست فشار دهید. این شما را به حالت Core Circle جدید برمی‌گرداند که ممکن است نیاز به دانلود داشته باشید. نگران نباش زیاد بزرگ نیست حالت Core Circle کمی متفاوت از حالت‌های استاندارد به نظر می‌رسد و بازی می‌کند.

در Core Circle شما در یک منطقه آبی تا شده خاص شروع می کنید. وقتی وارد می شوید، در واقع می توانید ششمین فرشته را که ویران می کند روی نقشه ببینید. از دست دادن آن سخت است. هنگامی که بر روی زمین قرار گرفتید، اگر می‌خواهید EVA-01 را ملاقات کنید، نقشه شما را به نقطه مبدا EVA-01 نشان می‌دهد، یا می‌توانید به طور معمول بازی کنید و نگاهی اجمالی به مکانیک ترسناکی که او در مناظر می‌دوید، بیاندازید.

بازی در حالت Core Circle سریعترین راه برای دریافت محتوای Evangelion است.
بازی در حالت Core Circle سریعترین راه برای دریافت محتوای Evangelion است.

شما در واقع با Angela یا EVA (که دیوانه می شود و گاهی اوقات در انیمه غیر قابل کنترل می شود) مبارزه نمی کنید. در عوض، جنگ آنها فقط یک دکوراسیون رنگارنگ در میدان جنگ در راه شما برای به دست آوردن شام مرغ و باز کردن محتویات Evangelion است. مقایسه این با انیمه واقعاً منطقی است. جنگ نجات دهنده جنگ بین فرشتگان و واحدهای EVA یک اتفاق وحشتناک و خطرناک است که در پس زمینه یک وجود عادی پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد. تمام کاری که شهروندان توکیو-3 می توانند در حالی که این جنگ در حال وقوع است انجام دهند دوری از آنهاست.

همراه با واحد EVA که با فرشته مبارزه می کند، دژهایی روی نقشه وجود دارد که به فرشته حمله خواهند کرد. با این حال، فرشته تلافی می کند و این قلعه ها را با خاک یکسان می کند، اما شما می توانید غنایم تخریب را جمع آوری کنید.

شما همچنین می توانید ساختمان های مختلف NERV را که پر از غارت هستند، در حین کاوش ردیابی کنید. NERV یک سازمان انیمه است که برای توسعه واحدهای EVA و مبارزه با فرشتگان مخرب تأسیس شده است. این ساختمان‌ها کمی شبیه ساختمان‌های NERV در انیمه هستند و همچنین موانعی دارند که می‌توانید برای دفع مهاجمان آن‌ها را بالا ببرید، که لمس خوبی است.

همراه با هرج و مرج بین آنجلا، واحد EVA و قلعه ها، جعبه های تدارکات بیشتری در نقشه Co وجود دارد و دوره ای نزدیک به شروع مسابقه وجود دارد که بازیکنان می توانند با تجهیزات پیدا شده خود دوباره متولد شوند.

این رویداد در حال حاضر زنده است و تا 19 ژوئن ادامه خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.