منو سایت

رویداد Max Double XP به صورت زنده در CoD: Warzone و Vanguard برگزار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Max Double XP به صورت زنده در CoD: Warzone و Vanguard برگزار می شود

رویداد Max Double XP به صورت زنده در CoD: Warzone و Vanguard برگزار می شود

رویداد یک هفته‌ای Max Double XP هم‌اکنون در Call of Duty: Warzone و Vanguard پخش می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در این مدت خیلی سریع‌تر صعود کنند.

رویداد Call of Duty Double XP تا 25 می ادامه خواهد داشت و بازیکنان می توانند از تجربه دوگانه پیشرفت بازیکن، XP XP برای اسلحه، XP XP برای اپراتور و XP برای پاس نبرد در هر دو بازی لذت ببرند. بازیکنان ونگارد همچنین می توانند در این مدت یک قبیله XP دوبل برنده شوند که یک ویژگی انحصاری برای عنوان است.

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – مروری بر حالت زمان محدود Operation Monarch

Double XP همراه با Vanguard Free Access Week است که به هر کسی اجازه می‌دهد مجموعه محدودی از لیست‌های پخش چندنفره را دانلود و بازی کند. دسترسی چند نفره رایگان در تمامی پلتفرم ها در دسترس است و شامل انواع نقشه ها و حالت های پیشتاز است.

بازی Call of Duty: Vanguard اخیراً در تاریخ 16 می به‌روزرسانی دریافت کرده است تا تغییراتی در سرعت مبارزه چند نفره ایجاد کند که به گفته سازنده باید تنوع کارت‌ها را در چرخش بهبود بخشد. Call of Duty در اواخر این ماه یک به‌روزرسانی را در میانه فصل منتشر می‌کند و در اینجا همه چیزهایی است که درباره فصل 3 Reloaded برای Vanguard و Warzone می‌دانیم.

در حال حاضر اطلاعاتی برای Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 به بیرون درز کرده است که ادعا می کنند تغییراتی در کاهش بار و جزئیات مربوط به نقشه ها را نشان می دهد. به‌علاوه، در اینجا همه چیزهایی است که درباره نسخه آتی Infinity Ward’s Modern Warfare 2 و دنباله Warzone می‌دانیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.