منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد Iron Banner در Destiny 2 در حال تغییر فرکانس است که دو بار در این فصل اتفاق می‌افتد

رویداد Iron Banner در Destiny 2 در حال تغییر فرکانس است که دو بار در این فصل اتفاق می‌افتد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Iron Banner در Destiny 2 در حال تغییر فرکانس است که دو بار در این فصل اتفاق می‌افتد

رویداد Iron Banner در Destiny 2 در حال تغییر فرکانس است که دو بار در این فصل اتفاق می‌افتد

Bungie مشخص کرده است که دفعه بعد که بازیکنان Destiny 2 Iron Banner، یکی از حالت‌های بازی مسابقه‌ای تکراری او را بازی کنند، ظاهر و احساس متفاوتی خواهند داشت. انتظار می رود Seson of the Haunted از بنر آهنین Destiny 2 بیشتر شبیه یک رویداد باشد و با فرکانس آن شروع می شود.

در آخرین پست توسعه دهنده “This week in Bungie”، او دوباره تاکید کرد که Iron Banner برخلاف سه رویداد معمول، دو بار در این فصل، در 31 می و دوباره در 12 جولای برگزار می شود. این حرکت به جای اینکه یک بار در ماه در طول فصل انجام شود، نشان دهنده قصد بانجی برای “افزایش مورچه” در پشت بنر آهنین است. برای تطبیق با عظمت، Valus Forge (سابق Iron Lord Saladin) اکنون در جلو و در مرکز برج، جایی که فروشنده رویداد، Eva Levante معمولا می ایستد، به جای هل دادن به گوشه ای که بازیکنان اغلب فراموش می کنند، قرار می گیرد.

در حال پخش: Destiny 2: Season of the Haunted – Solar 3.0 – Insights for Developers

همانطور که قبلا توسط Bungie ذکر شد، Iron Banner نیز تقریباً کاملاً متفاوت خواهد بود. Iron Banner دیگر جوایز عملکرد یا نشانه‌های انتقال ندارد، اما در عوض سیستم اعتبار و جوایز مشابهی برای Shaxx و Saint-14 برای Crucible و Trials of Osiris خواهد داشت. در حالی که Iron Banner اولین حالت مسابقه ای بود که مزایای سطح قدرت را مجاز می کرد، اکنون آنها را غیرفعال می کند تا آن را به یک رویداد جذاب تر برای همه بازیکنان تبدیل کند. Iron Banner همچنین مجموعه ای از پیروزی های جدید و مهر همراه خود را دریافت کرد که پس از اتمام عنوان Iron Lord را باز می کند.

علاوه بر این، Iron Banner در این فصل از رویدادها، Rift را دوباره معرفی می‌کند، یک حالت بازی که اولین بار در اولین افزونه Destiny، The Taken King معرفی شد. Rift در طول Season of the Haunted منحصر به Iron Banner خواهد بود و می‌توان آن را در کارت جدید PVP Disjunction که با در نظر گرفتن Rift طراحی شده است، بازی کرد. Rift در خارج از Iron Banner در طول فصل 18 در دسترس خواهد بود، که در ابتدا در ماه آگوست عرضه شد.

Iron Banner تنها رویدادی نیست که در این فصل فیس لیفت دریافت کرده است، زیرا Bungie همچنین تغییرات دقیقی در رویداد Solstice در تابستان امسال دارد. همچنین بیان می‌کند که ممکن است تغییرات مشابهی در سایر رویدادهای فصلی در Destiny 2 رخ دهد، اگرچه همه این تغییرات لزوماً امسال اتفاق نمی‌افتند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.