منو سایت

رویداد Capcom هفته آینده برگزار خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد Capcom هفته آینده برگزار خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کپکام اعلام کرده است که هفته آینده رویداد ویژه خود را برگزار خواهد کرد. رویداد Capcom 35 دقیقه طول می کشد و بدیهی است که بر روی بازی های ارائه شده قبلی تمرکز خواهد کرد.

کپکام یکی از مطرح ترین بازیگران صنعت بازی های ویدیویی است که مسئولیت تولید و انتشار سریال های مختلفی از جمله Resident Evil، Monster Hunter، Street Fighter، Mega Man و Devil May Cry را بر عهده دارد. این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد رویداد خود را در تاریخ 13 ژوئن برگزار کند. بر این اساس، اگر به محصولات کپکام علاقه مند هستید، می توانید این رویداد را ساعت 2:30 بامداد روز 23 خرداد تماشا کنید.

اگر به شغل جدیدی در رویداد Capcom امیدوار هستید، نباید خیلی خوشبین باشید. این به این دلیل است که کپکام در یک پست توییتری اعلام کرد که هیچ بازی جدیدی در این رویداد ارائه نخواهد شد.

در این توییت آمده است: «نمایش کپکام رویداد جدیدی است که به صورت آنلاین پخش می‌شود و آخرین اطلاعات بازی‌های کپکام را ارائه می‌کند. دقیقاً 35 دقیقه با ما همراه باشید تا آخرین اخبار و جزئیات مربوط به کار مقدماتی کپکام را دریافت کنید.

اگرچه بعید است که بازی های جدید در رویداد Capcom رونمایی شوند، اما این شرکت پیش از این از دو اثر مورد انتظار خود و AAA در طول رویداد State of Play رونمایی کرده است. اولین اثری که در قالب این رویداد ارائه شد Resident Evil 4 Remake بود.

این اثر که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان انتظار تجربه آن را دارند، در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، سری ایکس باکس اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. طبق گفته کپکام، بازسازی Resident Evil 4 حس اصلی نسخه اصلی را حفظ خواهد کرد. اما در عین حال دارای ویژگی هایی مانند «بهبود گیم پلی، یک داستان بازسازی و گرافیک بهبود یافته با جزئیات بیشتر» است.

رویداد Capcom Capcom

مشخصه Street Fighter 6 سبک نبرد را متحول می کند

علاوه بر بازسازی Resident Evil 4، یک تریلر از Street Fighter 6 در رویداد State of Play نمایش داده شد که مشخص شد Street Fighter 6 دارای حالت‌های مختلف و ویژگی‌های خلاقانه است. Capcom در سال 2023 روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس و پلتفرم های رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

کپکام در توضیح Street Fighter 6 گفت: Street Fighter 6 با استفاده از موتور RE داخلی کپکام ساخته شد و دارای سه حالت مختلف است: Fighting Ground، World Tour و Battle Hub. این اثر شامل ویژگی های جدید و بدیع است و در عین حال از جلوه های بصری بهبود یافته در تمام جنبه های بازی استفاده می کند.

نظر شما در مورد رویداد Capcom چیست؟ آیا شما این رویداد را تماشا خواهید کرد؟ بیشتر از همه می خواهید اطلاعات جدیدی از کدام بازی Capcom بدست آورید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle