منو سایت

رویداد مشترک Bethesda و Xbox شامل گیم پلی زیادی خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد مشترک Bethesda و Xbox شامل گیم پلی زیادی خواهد بود

طبق جدیدترین اخبار بازی، جف گراب، یکی از باتجربه ترین روزنامه نگاران در زمینه بازی های ویدیویی، معتقد است که چندین اثر در قالب یک رویداد گیم پلی مشترک در Bethesda و Xbox به نمایش درآمد و در نهایت در این رویداد می توانیم گیم پلی بازی های Avowed، Starfield و Contraband را ببینید.

صبح دیروز سونی با برگزاری رویداد State of Play و معرفی بازی هایی مانند Resident Evil 4 Remake توانست نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند. در این شرایط، نگاه کاربران پلتفرم های ایکس باکس و رایانه های شخصی به نمایشگاه Xbox Bethesda Games معطوف شده است که در تاریخ 12 ژوئن (22 ژوئن) برگزار می شود. بر اساس گزارشی، مایکروسافت پس از سال ها ارائه آثار مختلف بالاخره قصد دارد روی این بازی تمرکز کند.

جف گراب، گزارشگر رسانه VentureBeat، این خبر را در آخرین قسمت از GrabbSnax اعلام کرد. به گفته جف گراب، ایکس باکس قصد دارد رویدادی را میزبانی کند که از همان ابتدا گیم پلی زیادی را شامل می شود. ظاهراً این چشم انداز برای رویداد مشترک Bethesda-Xbox در سال گذشته برنامه ریزی شده است.

جف گراب می‌گوید: «وقتی نوبت به ایکس‌باکس می‌رسد، می‌دانم بازیکنان چه انتظاراتی دارند. در تمام این مدت، بازیکنان منتظر بودند تا مایکروسافت اعلام کند که کنفرانس E3 را در سال 2022 برگزار می کند و گیم پلی زیادی را به نمایش می گذارد. همه شرکت کنندگان باید این نیاز بازیکنان را درک کنند. «چنین چشم اندازی از سال گذشته در دستور کار بوده است.

رویداد مشترک Bethesda و Xbox Starfield

Starfield مهمترین اثر در رویدادهای Bethesda و Xbox است

جف گراب معتقد است که در جریان رویداد مشترک Bethesda و Xbox بالاخره شاهد گیم پلی بازی Avowed خواهیم بود. این اثر که جدیدترین محصول استودیو سرگرمی Obsidian است، در سال 2020 رونمایی شد و در حال حاضر برای کنسول های Xbox و PC منتشر می شود. یکی دیگر از بازی هایی که احتمالاً گیم پلی آن در نمایشگاه Xbox Bethesda Games رونمایی می شود، محصول جدید استودیو Avalanche، Contraband است.

بدون شک Starfield اثر اصلی رویداد مشترک Bethesda-Xbox است. این فیلم که با نام «Space Skyrim» شناخته می‌شود، به کارگردانی تاد هاوارد ساخته شده و سال آینده برای رایانه‌های شخصی، سری Xbox X و سری Xbox S منتشر خواهد شد. در کنار استارفیلد، امکان نمایش گیم پلی جدید Redfall نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق شایعه بوده و ممکن است صحت نداشته باشند.

نظر شما در مورد بازی آثار مختلف در رویداد مشترک بتسدا و ایکس باکس چیست؟ به نظر شما چه قسمت هایی در این رویداد پخش خواهد شد؟ برای ارائه تریلر جدید از کدام اثر بیشتر انتظار دارید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt