منو سایت

رویداد جدید درون بازی بر God of War Ragnarok متمرکز خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد جدید درون بازی بر God of War Ragnarok متمرکز خواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یک منبع معتبر در صنعت بازی های ویدیویی اعلام کرد که سونی در حال آماده شدن برای رویداد جدید State of Play است. بدیهی است که تمرکز اصلی این رویداد God of War Ragnarok خواهد بود.

آخرین رویداد درون بازی درست قبل از Summer Games Fest برگزار شد. در طول این رویداد، نه تنها کپکام Resident Evil 4 Remake را ارائه کرد، بلکه نسخه PC بازی Spider-Man Remastered و نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village را نیز معرفی کرد. در این مراسم گیم پلی Street Fighter 6 نیز به نمایش درآمد.

واکنش افراد مختلف به رویداد وضعیت بازی متفاوت است. برخی آن را بهترین رویداد آنلاین سونی می دانند، در حالی که برخی دیگر محتوای آن را ناکافی می دانند. همچنین بینندگان مختلف از تمرکز بر روی واقعیت مجازی ناراضی هستند و برخی دیگر فقدان God of War Ragnarok را بزرگترین نقطه ضعف این رویداد می دانند. اگر شما هم یکی از این بازیکنان هستید و مشتاقانه منتظر بازی جدید سری God of War هستید، خبرهای امیدوارکننده ای وجود دارد.

تام هندرسون یک خودی و افشاگر قابل اعتماد در صنعت بازی های ویدیویی است که قبل از اعلام رسمی، اطلاعات و اخبار مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار می داد. او در توییتی جدید اعلام کرد که هفته آینده یک رویداد جدید درون بازی برگزار خواهد شد. تام هندرسون شواهد مختلفی برای این ادعا ارائه کرد.

مهمترین مدرک، گزارش رسانه بلومبرگ است مبنی بر اینکه تاریخ انتشار Godfar Regnarok در این ماه اعلام می شود. با توجه به گستردگی بازی و سر و صدایی که پیرامون آن وجود دارد و همچنین صحت گزارش رسانه بلومبرگ، احتمالاً در ادامه این ماه رویداد جدیدی در بازی برگزار خواهد شد و تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok خواهد بود. مشخص.

حالت جدید بازی God of War Ragnarok

God Of War Ragnarok آخرین ماجراجویی کرت در اسکاندیناوی است

علاوه بر این، هفته آینده یک آپدیت بزرگ برای Gran Turismo 7 منتشر خواهد شد.همچنین گزارش هایی مبنی بر تلاش سونی برای ساخت سخت افزار جدید از جمله کنترلر پلی استیشن 5 پرو وجود دارد. در شایعه دیگری امروز سونی دو مانیتور را معرفی خواهد کرد که برای استفاده با کنسول PS5 بهینه شده اند. در صورت وقوع یک رویداد جدید درون بازی، انتظار می رود در کنار ارائه شوهای جدید گادفر رگناروک و اعلام تاریخ انتشار آن، به المان های ذکر شده نیز پرداخته شود.

نظر شما در مورد رویداد جدید سونی چیست؟ آیا برای انتشار و تجربه God Of War Ragnarok لحظه شماری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers