منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویداد تابستانی Destiny 2 Solstice با دریافت تمبر، عنوان و جوایز جدید

رویداد تابستانی Destiny 2 Solstice با دریافت تمبر، عنوان و جوایز جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویداد تابستانی Destiny 2 Solstice با دریافت تمبر، عنوان و جوایز جدید

رویداد تابستانی Destiny 2 Solstice با دریافت تمبر، عنوان و جوایز جدید

Bungie در حال تغییر نحوه ارائه رویدادهای فصلی خاص خود و نحوه توزیع جوایز با سیستم جدید ردیابی نقشه رویدادهای فصل آینده است. همه چیز با یک رویداد بازسازی شده Solstice در تابستان شروع می شود که از Solstice of Heroes کوتاه شده است و تغییرات مشابهی باید در سایر رویدادهای فصلی در Destiny 2 گنجانده شود.

Bungie جزئیات جدید را در پست اخیر وبلاگ خود در این هفته در Bungie تشریح کرد. با شروع با انقلاب، Bungie به بازیکنان Destiny 2 یک کارت رویداد رایگان می دهد که به آنها امکان می دهد چالش ها را دنبال کنند. با تکمیل این چالش ها، بازیکنان می توانند جوایزی را به دست آورند، یعنی زره ​​درخشانی که Guardians معمولاً در رویداد Solstice روی آن کار می کنند. با این حال، امسال، همه باید تنها یک مجموعه زره را ارتقا دهند، به این معنی که تجربه از آخرین باری که انقلاب رخ داد، به طور قابل توجهی ساده شده است. در حالی که هر کسی هنوز می‌تواند چندین نسخه از یک زره را دریافت کند، ارتقای زره ​​جدید Solstice به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا آمارهای آن را منتقل کنند تا دقیقاً همان چیزی را که نیاز دارند، به‌جای اینکه مجبور باشند برای ریزش مناسب دست‌کاری کنند.

علاوه بر این، انقلاب یک فعالیت جدید به نام Bonfire Bash را دریافت خواهد کرد که در آن تیم‌ها از “آتش‌های پاراکاوسال” در برابر امواج ورودی دشمنان از سراسر کهکشان که در تلاش برای “شکستن مهمانی” و خاموش کردن آتش خود هستند، دفاع خواهند کرد. همچنین تغییراتی در منطقه هوایی اروپا (جایی که فعالیت‌های Solstice در حال انجام است) ایجاد می‌شود تا با افزودن جزایر شناور بیشتر، انتقال آسان‌تر شود.

در طول انقلاب، بازیکنان چالش‌های رویداد را در کارت‌های رویداد جدید خود حذف خواهند کرد، که کار می‌کنند و بسیار شبیه به چالش‌های فصلی در Destiny 2 هستند. شما کارت خود را از Eva Levante دریافت خواهید کرد و می‌توانید آن را در Quest ببینید. بخش درست در کنار چالش های فصلی و بازیکنان می توانند تا پایان رویداد از چالش های لیست شده عبور کنند و در این مرحله کارت ناپدید می شود. همه چالش‌های رویداد از لحظه شروع رویداد برای تکمیل در دسترس خواهند بود، بنابراین لازم نیست برای باز کردن چالش‌های هفتگی منتظر بمانید.

برای تشویق مردم به پذیرش چالش‌ها، انتظار برنده شدن جوایزی مانند سایه‌زن‌های رویداد و لوگو و همچنین بلیت‌هایی را داشته باشید که می‌توان آن‌ها را برای لوازم آرایشی بیشتر بازخرید کرد.

Bungie همچنین دارای تمبر و عناوین رویدادهایی است که با انقلاب شروع می شود، و همچنین آغاز مهری برای بسیاری از رویدادها است، که تا شروع مجدد بازی های نگهبان بهار آینده تکمیل نخواهد شد. برای تکمیل چاپ رویداد، بازیکنان به سادگی باید هر چالش را در نقشه رویداد تکمیل کنند. آنها همچنین می‌توانند با انجام مجموعه‌ای از چالش‌هایی که پس از تکمیل چاپ به وجود می‌آیند، عناوین رویداد را طلایی کنند، و طلاکاری پس از از سرگیری رویداد یک سال بعد منقضی می‌شود.

در نهایت، در حالی که کارت رویداد برای همه رایگان است، یک نسخه پریمیوم وجود خواهد داشت که برای بازیکنان 1000 نقره، ارز درجه یک Destiny 2 که می توانید با پول واقعی خریداری کنید، هزینه خواهد داشت. معمولاً 1000 نقره 10 دلار آمریکا قیمت دارد. باز کردن قفل این نسخه بلافاصله به یک بسته لوازم آرایشی با لوازم آرایشی اضافی مانند احساسات یک اسکیت بورد و یک کشتی عجیب و غریب پاداش می دهد که باز کردن قفل آن هزینه بلیط رویداد را به همراه خواهد داشت. Bungie جوایز کارت رویداد درجه یک را حدود 3000 نقره تخمین زده است. اگرچه این جوایز معمولاً در فروشگاه پریمیوم Eververse موجود هستند، Bungie تصمیم گرفت آنها را به نقشه رویداد منتقل کند تا مستقیم‌تر با رویداد مطابقت داشته باشد. در پست وبلاگ آمده است که این جوایز همچنان در فروشگاه برای خرید مستقیم در تاریخ بعدی نمایش داده می شوند.

وقتی رویداد جدید Solstice در 19 جولای شروع می شود، بازیکنان می توانند کارت های رویداد را دریافت کنند. Bungie همچنین اعلام کرده است که یک سیاهچال جدید در فصل آینده می آید و فضای بیشتری را به طاق اضافه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.