منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رویدادهای Overwatch 2 برای 16 ژوئن تنظیم شده است، نحوه ورود به نسخه بتا PvP بعدی به تفصیل شرح داده خواهد شد.

رویدادهای Overwatch 2 برای 16 ژوئن تنظیم شده است، نحوه ورود به نسخه بتا PvP بعدی به تفصیل شرح داده خواهد شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رویدادهای Overwatch 2 برای 16 ژوئن تنظیم شده است، نحوه ورود به نسخه بتا PvP بعدی به تفصیل شرح داده خواهد شد.

رویدادهای Overwatch 2 برای 16 ژوئن تنظیم شده است، نحوه ورود به نسخه بتا PvP بعدی به تفصیل شرح داده خواهد شد.

بلیزارد اطلاعات بیشتری در مورد Overwatch 2 از جمله جزئیات بتای PvP بعدی خود در 16 ژوئن به اشتراک خواهد گذاشت.

اولین دوره بتای بازی از 26 آوریل تا 17 می به طول انجامید. در یک پست وبلاگی، کارگردان بازی Overwatch 2، آرون کلر، از بازیکنان برای مشارکت آنها تشکر کرد و گفت که اگرچه ممکن است برای یک تیم ترسناک باشد که نسخه ناتمام بازی را برای بازیکنان منتشر کند، اما انجام این کار مهم است.

در حال پخش: ریمیکس Overwatch Anniversary: ​​Vol. 2

کلر نوشت: “اما دلیلی که ما این کار را انجام می دهیم مهم است – بهتر کردن بازی و بازیکنان و جامعه ما کسانی هستند که آن را ممکن می کنند.” آزمایش‌هایی مانند این بخش حیاتی از روند بهبود Overwatch هستند. ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا همه چیزهایی را که از نسخه بتا آموخته‌ایم و در بازی به کار ببریم، و بسیار هیجان‌زده هستیم که آن را به شما بازگردانیم.”

در حال حاضر مشخص نیست که نسخه بتای بعدی بازی Overwatch 2 چه زمانی شروع می شود، یا اینکه آیا فقط دعوت شده یا باز خواهد بود، اما بلیزارد جزئیات نحوه دسترسی به بتای بعدی بازی را در رویداد ژوئن به اشتراک خواهد گذاشت.

حتی در اولین نسخه بتا، Overwatch 2 شاهد تغییرات چشمگیری بود، به خصوص در مورد پشتیبانی از بازی. به عنوان مثال، قهرمانانی مانند Zenyatta، توانایی کاملا جدیدی را در طول بتا به دست آوردند. این تیم به دنبال افزایش بیشتر احساس بازی با شخصیت‌های جانبی در نسخه‌ای از Overwatch است که در فرمت جدید 5v5 نسبت به بازی اصلی سریع‌تر است.

بلیزارد همچنین امروز از راه اندازی Anniversary Remix Vol. رویداد 2 درون بازی، که تا 7 ژوئن ادامه خواهد داشت و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا نسخه‌های جدید پوسته‌های افسانه‌ای منتخب و همچنین جوایز رویدادها را برای تکمیل و برنده شدن در مسابقات دریافت کنند. تمام لوازم آرایشی اصلی Overwatch به Overwatch 2 منتقل می‌شود، که Anniversary Remix را به زمان خوبی برای باز کردن پوسته‌ها از رویدادهای فصلی مختلف بازی تبدیل می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.