رویدادهای غیر E3 به دلیل عدم دسترسی مورد انتقاد قرار گرفتند

رویدادهای غیر E3 به دلیل عدم دسترسی مورد انتقاد قرار گرفتند

رویدادهای غیر E3 به دلیل عدم دسترسی مورد انتقاد قرار گرفتند

حتی بدون E3، فصل بازی های تابستانی مجموعه ای از ویترین های بازی های ویدیویی را از ناشران بزرگ آورده است. به گفته استیو سیلور، مشاور دسترسی، اما پنجره ها فاقد ابزار و گزینه های دسترسی بودند. Sailor که از بازی‌هایی مانند The Last of Us 2 مشاوره می‌کرد، گفت که اکثر ویندوزها «کمبود تلاش» را نشان می‌دهند که باعث می‌شود بازیکنان دارای معلولیت احساس کنند «کنار زده شده و فراموش شده‌اند».

در بیانیه ای، Sailor خاطرنشان کرد که بیشتر ویترین ها دارای نسخه صوتی، زیرنویس یا گاهی اوقات زیرنویس هایی که ضعیف اجرا شده اند، ندارند. تنها استثنایی که او به آن اشاره کرد Xbox بود که دارای زیرنویس، نسخه ASL و نسخه صوتی بود. وی با اشاره به اینکه توضیحات صوتی دارای مشکلات فنی است، گفت: نکته مهم این است که تلاش شده است. ملوان به ویترین های خاصی که شکست خورده اشاره نکرد.

ملوان گفت: «در چند سال گذشته صحبت‌های زیادی در مورد اینکه می‌خواهیم بازیکنان دارای معلولیت را به عنوان بخشی از این سرگرمی که ما دوست داریم بگنجانیم، وجود داشته است، اما به نظر می‌رسد این بیشتر یک کلمه باشد تا یک تلاش واقعی برای دسترسی.

Sailor گفت، در آینده، ناشران می توانند با استخدام افراد دارای معلولیت و مدافعان برای ارائه مشاوره و ابداع سیاست هایی که به نمایش برای طیف وسیعی از گیمرها در دسترس باشد، در آینده اجتناب کنند.

بیشتر رویدادهای Not-E3 به پایان رسیده اند، به جز برخی از استریم های باقی مانده مانند جشن های سالگرد FF7. گزارش شده است که نینتندو همچنین قصد دارد Nintendo Direct را برای پایان ماه ژوئن معرفی کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.