منو سایت

رونمایی از بازی موبایل Call Of Duty: Warzone با اسم رمز «Project Aurora».

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رونمایی از بازی موبایل Call Of Duty: Warzone با اسم رمز «Project Aurora».

رونمایی از بازی موبایل Call Of Duty: Warzone با اسم رمز «Project Aurora».

اکتیویژن فاش کرده است که بازی جدیدی به نام Call of Duty برای دستگاه های تلفن همراه عرضه می شود. عنوانی که با نام مستعار «پروژه شفق قطبی» (Project Aurora) شناخته می‌شود، Battle Royale است که هدف آن ارائه یک «روش جدید جدید برای بازی» است. این استودیو خبر بزرگی را در وب سایت خود اعلام کرد و نوشت که این اولین آپدیت معمولی در حین توسعه بازی خواهد بود.

در حالی که اوایل سال جاری پس از انتشار آگهی استخدام اکتیویژن در وب سایت رسمی Call of Duty درباره بازی صحبت شد، این اولین تاییدیه بازی از سوی استودیو است. به نظر می رسد هدف پروژه آینده ارائه تجربه موبایلی Call of Duty: Warzone است. این تیم ادعا می کند که ماموریت آنها “متحد کردن” یک جامعه جهانی از بازیکنان متنوع با یک تجربه اکشن سریع، دقیق و با کیفیت در نبرد سلطنتی است که یک روش جدید بازی را ارائه می دهد.

به گفته این نشریه، تیم Project Aurora در حال حاضر تست بازی را آغاز کرده است، اما انتظار نداشته باشید که به این زودی چیزی در مورد بازی ببینید یا بشنوید. آلفای بسته ظاهراً “اندازه محدودی دارد” و تعداد کمی از بازیکنان منتخب اجازه ندارند جزئیات بازی را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند.

او نوشت: «آلفا بسته از نظر اندازه محدود است و با آن ما به سادگی تلاش می‌کنیم تا تنظیمات، تست‌های استرس، شناسایی و تصحیح خطاها و همچنین جمع‌آوری بازخورد و بینش در مورد همه جنبه‌های بازی را زمانی که ویژگی‌های جدید آنلاین می‌شوند، شروع کنیم.» تیم پروژه آرورا شرکت‌کنندگان در نسخه آلفای بسته جزئیات را به‌صورت عمومی به اشتراک نمی‌گذارند، اما ما شروع به ارسال به‌روزرسانی‌ها در اینجا می‌کنیم. با افزایش پیشرفت‌ها، تعداد انتشارات نیز افزایش می‌یابد.”

سپس نشریه می گوید که با رسیدن بازی به مراحل خاصی از توسعه، افراد بیشتری اضافه خواهند شد. با این حال، در حال حاضر، محتوای آلفا هنوز بسیار تغییر کرده است. به گفته تیم، این آزمایش بیشتر راهی برای ارزیابی «مکانیک‌های بزرگ بتل رویال بازی در دستگاه‌های تلفن همراه» است.

برای کسانی از شما که در آلفای بسته هستند (خوشبختانه!)، تیم Project Aurora چندین به روز رسانی را پیشنهاد کرده است. اول از همه، به خاطر داشته باشید که پیشرفت شما خواهد بود نه به بازی تمام شده منتقل می شود و می تواند “در هر زمان” حذف شود. علاوه بر این، اگر مشکل فنی دارید، تیم می گوید از کانال های درون بازی برای ارائه بازخورد استفاده کنید.

در اخبار Call of Duty: Warzone، رویداد محدود زمانی بازی King Kong در برابر گودزیلا – Operation Monarch – به تازگی آغاز شده است. علاوه بر این، بازی به تازگی یک پچ دریافت کرده است که صداهایی را که اپراتور شما در حین رانندگی ایجاد می کند، از جمله موارد دیگر، تغییر می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.