منو سایت

روند فیلم برداری از حرکت مرد عنکبوتی 2 آغاز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند فیلم برداری از حرکت مرد عنکبوتی 2 آغاز شده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، تونی تاد بازیگر نقش ونوم در مرد عنکبوتی 2، در توییتی از آغاز ضبط فیلم حرکت مرد عنکبوتی 2 خبر داد.

داون، تونی تاد اخیراً در صفحه توییتر خود توییت کرد. زمان #موکاپ ». این موضوع باعث شده است که بسیاری از علاقه مندان به ابرقهرمان ها فکر کنند که روند ثبت حرکت Spider-Man 2 آغاز شده است. پس از توییت های تونی تاد، افراد مختلفی عکس هایی از ونوم منتشر کردند که تعدادی از آنها توسط این بازیگر و صداپیشه توییت و لایک شدند. بسیاری از مردم این حرکت تونی تاد را به عنوان تاییدی بر شروع فیلمبرداری مرد عنکبوتی 2 پذیرفتند.

استودیو Insomniac Games در پایان Spider-Man نشان داد که شخصیت هری آزبورن تبدیل به ونوم شده است. بعید است که تونی تاد نقش هری آزبورن را در مرد عنکبوتی 2 ایفا کند. دلیلش این است که این شخصیت در سری اول مرد عنکبوتی مارول به عنوان یک پیتر پارکر جوان و بومی به تصویر کشیده شده است.

در جریان معرفی Spider-Man 2 در سال گذشته، تونی تاد به عنوان صداپیشه شخصیت Venom تایید شد. رایان اشنایدر، استراتژیست ارشد استودیو Insmaniac Games در وبلاگ پلی استیشن نوشت: «خوشحالیم که اعلام کنیم تونی تاد (بازیگر معروف Candyman) صداپیشگی ونوم در Spider-Man 2 را بر عهده خواهد داشت.

Spiderman 2 Spiderman 2

مرد عنکبوتی و مایلز مورالس در مرد عنکبوتی 2 حضور دارند

رایان اشنایدر افزود: ما همچنین خوشحالیم که یوری لونتال و ناجی جتر که به ترتیب نقش پیتر پارکر و مایلز مورالس را بازی کردند، برای بازی در مرد عنکبوتی 2 بازگشتند. مرد، و اکنون تونی تاد اضافه شده است.

تونی تاد تجربه قابل توجهی در عایق صدا بازی های ویدیویی دارد. قبل از Spider-Man 2، او در آثاری مانند Back 4 Blood، Half-Life: Alyx، Call of Duty: Black Ops II، Dota 2 و Legend of Dragoon ظاهر شد.

نظر شما در مورد شروع فیلمبرداری حرکتی Spider-Man 2 چیست؟ آیا لحظاتی را برای تجربه این کار اختصاص می دهید؟ فکر می کنید تونی تاد نقش قابل قبولی در نقش ونوم بازی می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle