منو سایت

روند ضبط حرکت مارول ولورین به زودی آغاز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند ضبط حرکت مارول ولورین به زودی آغاز خواهد شد

انیماتور ارشد در Insomnica Games مایک یوش از آغاز روند فیلمبرداری حرکت بازی Marvel’s Wolverine در آینده نزدیک اعلام شد. سونی به تازگی از پیش نمایش Marvel Wolverine به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 رونمایی کرده است و واضح است که سال ها تا انتشار این بازی فاصله داریم. پس از یک معرفی کوتاه، استودیو شامل لوگو و تصویر Wolverine است. او ساخت بازی را در مراحل بسیار ابتدایی خواند و به نظر می رسد ساخت این بازی با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، مراحل فیلمبرداری حرکت ولورین مارول به زودی در استودیو Insomniac آغاز خواهد شد. مایک جاش، یکی از انیماتورهای ارشد استودیو که بر روی Marvel Wolverine کار می کند. یک تصویر جدید در توییتر منتشر کنید. این تصویر یک کیت عکس برداری حرکتی خالی را نشان می دهد که هیچ نشانه ای از تولید بازی ندارد. او در توضیح این عکس با اشاره به شروع تولید این بازی نوشت: «این مکان برای همیشه اینطور نخواهد ماند.

موشن کپچر مارول ولورین

با توجه به اینکه Marvel Wolverine در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، ممکن است داستان و بازی هنوز تمام نشده باشد. این تصویر ممکن است همانطور که توسط انیماتور بازی نوشته شده برای هیجان طرفداران و حتی روند ثبت حرکت منتشر شده باشد. شروع نکن با این حال، سال ها با راه اندازی Marvel’s Wolverine فاصله داریم و استودیوی توسعه در حال کار بر روی چندین پروژه به طور همزمان است.

آخرین اخبار از Marvel’s Wolverine

استودیو Insaminac Games همچنین در حال کار بر روی Marvel’s Spider-Man 2 با Marvel Wolverine است. این استودیو سال گذشته بازی Ratchet and Clank Rift Apart را منتشر کرد و روز شلوغی دارد. برایان هورتون، گیمرهای Wolverine، مدتی پیش گفته بود که بازی جدید آنها فضایی بزرگسالانه خواهد داشت و به دور از انیمیشن است. این به این معنی است که بازی به طور آشکاری خشن و متفاوت از دیگر عناوین ساخته شده توسط مارول خواهد بود.

ضبط حرکت در Marvel's Wolverine

ولوستر مارول توسط والت ویلیامز نوشته شده است. او نویسنده بازی های بزرگی از جمله Spec Ops The Line و Star Wars: Battlefield 2 است. حضور او به عنوان نویسنده داستان اهمیت زیادی به این بازی می داد. در حال حاضر هیچ عکس یا اطلاعاتی در مورد بازی جدید استودیویی وجود ندارد و فقط می دانیم که Spider-Man 2 برای سال آینده برنامه ریزی شده است، بنابراین اولین تاریخ انتشار احتمالی آن سال 2024 خواهد بود.

علاوه بر دو بازی ذکر شده در بالا، اینسومنیاک گیمز همچنین در حال کار بر روی یک بازی چند نفره معرفی نشده برای پلی استیشن 5 است. سونی اخیراً سیاست خود را برای افزایش تولید بازی های چند نفره تغییر داده است.

منبع: GamingBolt