منو سایت

روند حمایت از سقوط بابل متوقف نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند حمایت از سقوط بابل متوقف نخواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، با وجود انتشار ناامید کننده، Square Enix و PlatinumGames اعلام کرده اند که پشتیبانی از Babylon’s Fall ادامه خواهد داشت.

Babylon Fall جدیدترین اثر استودیو Platinum Games است که در اوایل این ماه منتشر شد. این اثر چاپ بسیار بدی داشت و آنطور که انتظار می رفت نتوانست مخاطب را جذب کند. در واقع Fall of Babylon حتی در دوره پیش از اکران هم مخاطبان زیادی را جذب نکرد. تجربه پاییز Babylon به قدری فاجعه‌بار بود که میانگین امتیاز 39 (نسخه رایانه شخصی) و 42 (نسخه پلی‌استیشن 5) را از سوی منتقدان دریافت کرد.

همه اینها در کنار مشکلات عملکرد و گیم پلی باعث شد تعداد بازیکنان به شدت کم شود. به عنوان مثال، زمانی که Babylon’s Fall منتشر شد، تنها 650 نفر آن را در یک زمان در Steam تجربه کردند. به گفته سازندگان بازی Babylon Falls، این رقم به معنای یک شکست بزرگ است.

اغلب اوقات، بازی های زنده شکست خورده به سرعت توسط توسعه دهندگان و ناشران دور ریخته می شوند. با این حال، به نظر می رسد که این مورد در مورد سقوط بابل صادق نیست. دلیل این امر این است که استودیو Platinum Games و Square Enix اعلام کرده‌اند که پشتیبانی از Babylon’s Fall ادامه خواهد داشت.

به عنوان بخشی از اطلاعات منتشر شده در وب سایت رسمی بابیلون فال، سازندگان این اثر اعلام کردند که «هیچ برنامه ای برای کاهش مقیاس تولید وجود ندارد». استودیو PlatinumGames برنامه های مختلفی برای آینده این بازی دارد. بر این اساس، روند فصل دوم سقوط بابل «عملاً کامل شده است». فرآیند تولید محتوای مربوط به فصل سوم و فصل های بعدی نیز در حال انجام است.

بازی Babylon's Fall از Babylon's Fall پشتیبانی می کند

Babylon’s Fall اولین سرویس زنده Platinum Games است

استودیو Square Enix و PlatinumGames گفته اند که به “ارائه محتوای جدید” و استفاده از “بازخورد بازیکنان” برای بهبود Babylon Falls ادامه خواهند داد. مطالعه اخیر بازیکنان و بازخورد آنها در مورد جلوه های بصری و نحوه ارتقاء آنها بخشی از تلاش های توسعه دهندگان Babylon’s Fall برای بهبود افکت است.

طالع بینی بابلی در تاریخ 3 مارس (12 مارس) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. در این بازی اکشن اسلش اکشن و هک شده شما باید به تنهایی یا با بازیکنان دیگر از برج بلندی به نام Ziggurat بالا بروید و با آن ها مبارزه کنید. دشمنان مختلف این کار با انجام ماموریت های مختلف امکان پذیر است. در مرکز بازی به نام Sentinel Force HQ، می توانید با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشید، از فروشگاه ها دیدن کنید و تجهیزات خود را ارتقا دهید.

نظر شما در مورد پشتیبانی از بازی Babylon’s Fall چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt