منو سایت

روند توسعه Final Fantasy 7 Rebirth بسیار سریع در حال حرکت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند توسعه Final Fantasy 7 Rebirth بسیار سریع در حال حرکت است

طبق آخرین اخبار بازی، اسکوئر انیکس اعلام کرد که انتشار انحصاری قسمت دوم از سری Final Fantasy 7 Remix تاثیر بسزایی در شرایط تولید داشته است و روند ساخت بازی Final Fantasy 7 Rebirth به سرعت در حال پیشرفت است.

وقتی تایید شد که Final Fantasy 7 Rebirth مسیر Final Fantasy VII Remake را دنبال می‌کند و به طور انحصاری در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن نسل نهم قرار خواهد گرفت، بسیاری از دارندگان پلتفرم‌های دیگر ناامید شدند. اما اگر شما از آن دسته بازیکنان خوش شانسی هستید که موفق به خرید کنسول پلی استیشن 5 شده‌اند، می‌توانید خوشحال باشید که سری Final Fantasy 7 Remake در راه است و به سرعت در حال حرکت است.

رسانه Dengeki Online اخیرا مصاحبه ای با Yoshinori Kitase، تهیه کننده اجرایی Final Fantasy 7 Rebirth داشته است که در آن اطلاعات مختلفی در مورد روند ساخت این اثر و تاثیر سخت افزار کنسول PS5 ارائه شده است. علاوه بر این، از طریق مصاحبه مذکور مشخص می شود که ساخت دومین بازی از سری Final Fantasy 7 Remake نسبت به اثر قبلی و نسخه Intergrade آسان تر است. دلیل این امر این است که بازی Final Fantasy 7 Remake برای مدت کوتاهی بر روی پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شد.

یوشینوری کیتاسه در مصاحبه ای با Dengeki Online گفت: «به لطف تغییر به پلتفرم پلی استیشن 5، روند توسعه FFVII REBIRTH به آرامی پیش می رود. سرعت تولید این قطعه با توجه به وسعت و اندازه آن واقعا شگفت انگیز است. پس از ساخت بازی Final Fantasy 7 Remake، تیم سازنده یک سال را به تولید نسخه PC و Intergrade اختصاص دادند. پس از آن زمان، مراحل ساخت دومین بازی Final Fantasy 7 Remake آغاز شد. به همین دلیل، دوره توسعه Final Fantasy 7 Rebirth کمتر از سه سال است.

ساخت بازی Final Fantasy 7 Rebirth Final Fantasy

سری بازسازی Final Fantasy 7 یک سه گانه خواهد بود

در مصاحبه دیگری با Gamer.ne، تهیه کننده اجرایی Final Fantasy 7 Rebirth در مورد دلایل کنار گذاشتن پلی استیشن 4 و سایر پلتفرم ها صحبت کرد. او در مصاحبه خود گفت که معتقد است «مشخصات سخت افزاری کنسول پلی استیشن 5» برای انجام این کار ضروری است. زیرا در دومین اثر از سری Final Fantasy 7 Remake، پس از فرار از میدگار، دنیای بزرگ و وسیعی را کشف خواهید کرد. به گفته Yoshinori Kitase، نسخه انحصاری PS5 به Final Fantasy 7 Rebirth اجازه می دهد تا به راحتی اجرا شود.

اسکوئر انیکس قصد دارد در زمستان 2023 بازی جدیدی را در سری Final Fantasy 7 Remake منتشر کند که با توجه به شرایط ساخت اثر مذکور، دور از انتظار می‌رود که سازندگان انتشار آن را به تعویق بیندازند. طرفداران سری فاینال فانتزی لازم نیست تا سال آینده منتظر بمانند تا ورود دیگری را در این مجموعه تجربه کنند. اسکوئر انیکس قصد دارد تا قبل از انتشار بازی Final Fantasy 7 Rebirth، نسخه ریمستر شده بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 را منتشر کند. این بازی که با نام Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion شناخته می شود، زمستان امسال برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد روند توسعه Final Fantasy 7 Rebirth چیست؟ آیا این شغل جزو بازی های مورد انتظار شماست؟ به نظر شما انتشار انحصاری بازی مذکور چه تاثیری بر کنسول پلی استیشن 5 خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer