منو سایت

روند ایجاد یک بازی رها شده با مشکل مواجه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
روند ایجاد یک بازی رها شده با مشکل مواجه شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، پس از انتشار اخیر Abandoned و اعلام تاریخ مشخصی برای انتشار این اثر، روند ساخت آن در استودیو Blue Box با مشکلات مختلفی همراه بوده و ظاهرا متوقف شده است.

سال گذشته، Abandoned یک تریلر منتشر کرد تا بسیاری از طرفداران Silent Hills را متقاعد کند که اثر لغو شده Hideo Kojima دوباره احیا خواهد شد. با این حال، از زمان معرفی روند ساخت، کار فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است. استودیو Blue Box خالق Abandoned به قول خود مبنی بر انتشار دمو عمل نکرد و بسیاری از توییت های ارسال شده در وب سایت این استودیو حذف شدند. این باعث شده است که بسیاری فکر کنند که Abandoned بی سر و صدا لغو شده است.

استودیو Blue Box اصرار دارد که این درست نیست و Abandoned هنوز در دست توسعه است. با این حال رسانه Gamespot گزارش جدیدی منتشر کرده است که حاکی از وجود مشکلات متعدد در روند ساخت بازی است. چندین منبع به رسانه GameSpot گفته اند که روند تولید بازی Abandoned متوقف شده است. بر اساس این گزارش، رویکرد این اثر بارها تغییر کرده و تجربیات مختلفی آزمایش شده است، از بازی ترس و بقا، با تمرکز بر صید در جنگل با فرقه تشنه به خون گرفته تا مدیریت هوش مصنوعی و ظهور خون آشام ها. .

اعضای یک گروه چت خصوصی گفتند حسن قهرمان، رئیس تیم توسعه بازی رها شده، “شخصیتی دوگانه دارد و مستعد نوسانات خلقی است.” او همچنین آماده است تا با دیگر اعضای گروه جر و بحث کند. به عنوان مثال، حسن قهرمان در ابتدا قصد داشت قسمت های لو رفته از بازی Abandoned را به عنوان اخبار جعلی ارائه کند. او تنها زمانی این اتهامات را تایید کرد که دیگر اعضای گروه موفق به قانع کردن او شدند. به گفته منابع، چنین اتفاقاتی اغلب رخ می دهد. در مثالی دیگر، شخصیت حسن بخش‌های مختلف بازی را با دیگران به اشتراک می‌گذارد که اغلب مورد سوءاستفاده یا افشاگری قرار می‌گیرند. حسن قهرمان سپس استدلال کرد که اقدامات او در واقع نوعی آزمون وفاداری بوده و عناصری که پخش می‌شوند، بخش‌های واقعی رها شده نیستند.

رها شده گزارش شده است که به مفهوم اصلی خود بازگشته است. بنابراین، این بازی به عنوان اثر ترس و بقا شناخته می شود، با تمرکز بر فرقه ای از قاتلان. طبق توضیحات رسانه ها از GameSpot، هیچ مدرکی مبنی بر ساخته شدن Abandoned وجود ندارد. استودیو Blue Box در ایمیلی به PC Gamer Media اعلام کرد که این گزارش نادرست است و اعلام کرد که محصول خود را لغو نخواهد کرد.

یک بازی متروکه Blue Box Studio بسازید

دنباله معنوی Silent Hills رها شده است

یکی از نمایندگان استودیو بلو باکس گفت: «این در حال ساخت رها شده است. طرفداران عصبانی که بازی را ندیده اند به این باور رسیده اند که گزارش GameSpot بر اساس گفته های این افراد است. یکی از آنها خود را به عنوان شریک تجاری ما معرفی می کند. پس از آماده شدن مقدمه آن را منتشر خواهیم کرد. ما اجازه نخواهیم داد که حدس و گمان ما را مجبور به اثبات آن کند.»

لازم به ذکر است که The Prologue جدا و پیش از تاریخ Abandoned است. Prologue در ابتدا قرار بود نسخه دموی بازی باشد، اما در ماه آوریل استودیو Blue Box اعلام کرد که این درست نیست و محتوا یک بازی مستقل است.

آخرین اخبار رسمی درباره Abandoned در ماه آوریل منتشر شد. از آن زمان استودیوی Blue Box لغو تولید را تکذیب کرده است. این استودیو اعلام کرد که در سه ماهه اول سال جاری میلادی بازی به طور کامل رونمایی خواهد شد و The Prologue در دسترس خواهد بود. اما این امر محقق نشده و به تاریخ نامعلومی موکول شده است.

نظر شما در مورد شرایط ساخت Abandoned چیست؟ فکر می کنید این اثر منتشر شود؟ آیا استودیو Blue Box بازیکنان را فریب داد و کار نکرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer