منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رندی پیچفورد از علاقه مندان به جادو، قلعه جادویی معروف هالیوود را می خرد

رندی پیچفورد از علاقه مندان به جادو، قلعه جادویی معروف هالیوود را می خرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رندی پیچفورد از علاقه مندان به جادو، قلعه جادویی معروف هالیوود را می خرد

رندی پیچفورد از علاقه مندان به جادو، قلعه جادویی معروف هالیوود را می خرد

رندی پیچفورد، مدیرعامل گیربکس آنقدر جادو را دوست دارد که اخیراً برای خرید قلعه جادویی معروف در هالیوود، خانه آکادمی هنرهای جادویی، عجله کرده است.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که این معامله باید تا پایان ماه تکمیل شود، اگرچه قیمت خرید آن فاش نشده است. پیچفورد، نوه یک جادوگر استاد معروف به کاردینی بزرگ، یکی از اعضای آکادمی است و برخی از مهارت های جادویی خود را در قلعه یاد گرفته است. در آنجا با همسرش ازدواج کرد.

پیچفورد به تایمز گفت: اساساً هر چیزی که در مورد سرگرمی می دانم با قلعه جادویی شروع شد. احساس می کنم حرفه ام را مدیون قلعه جادویی هستم.»

Pitchford پس از گزارش های اخیر در مورد خشونت جنسی، آزار جنسی و تبعیض نژادی و جنسیتی در قلعه، این قلعه را خریداری کرد.

این قلعه که در خیابان فرانکلین هالیوود واقع شده است، عمارت ادوارد است که در سال 1908 ساخته شده است. این قلعه در سال 1961 به خانواده گلاور فروخته شد و Pitchford آن را از آنها خرید. این قلعه برای بازدیدکنندگان باز است، اما فقط برای کسانی که توسط یکی از اعضای آکادمی دعوت شده اند.

قلعه در حال کسب درآمد بود تا اینکه همه‌گیری آن را مجبور به تعطیلی کرد. ظاهراً برنامه هایی برای آکادمی برای خرید آن از خانواده گلاور وجود داشت، اما نتیجه ای حاصل نشد. Pitchford از به اشتراک گذاشتن قیمت خرید قلعه خودداری کرد تا اینکه معامله تا پایان آوریل تکمیل شود.

می‌توانید اجرای جادوی Pitchford را در ویدیوی بالا تماشا کنید. او بیشتر به خاطر مهارت ترفندهای دست معروف است.

جدیدترین بازی Gearbox اسپین آف Borderlands Tiny Tina’s Wonderlands است که در ماه مارس منتشر شد. این شرکت که اکنون متعلق به گروه Embracer است، یک تجارت انتشاراتی نیز دارد.