منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • رسما از نقشه جدید PUBG Deston رونمایی شد، یک مرغ غول پیکر در آسمان وجود دارد

رسما از نقشه جدید PUBG Deston رونمایی شد، یک مرغ غول پیکر در آسمان وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رسما از نقشه جدید PUBG Deston رونمایی شد، یک مرغ غول پیکر در آسمان وجود دارد

رسما از نقشه جدید PUBG Deston رونمایی شد، یک مرغ غول پیکر در آسمان وجود دارد

آخرین نقشه PUBG فاش شد و به زودی راه اندازی خواهد شد. کارت جدید Deston در تاریخ 13 جولای برای بازی محبوب Battle Royale منتشر خواهد شد. یک مرغ غول پیکر روی نقشه وجود دارد که بر فراز آن پرواز می کند. قرار است ابتدا روی کامپیوتر اجرا شود، اما هنوز مشخص نیست.

این کارت توسط توسعه دهنده Krafton آزار داده شد و فوروارد شد، اما اکنون به طور رسمی در جریان رویداد “تحریم توسعه دهندگان” رونمایی شده است (آن را در زیر در صفحه ببینید). مدیر خلاقیت دیو کرد در مورد نقشه جدید صحبت کرد و آنچه را که باید انتظار داشت به اشتراک گذاشت.

کرافتون گفت: “دستون بزرگترین، بلندترین و متراکم ترین کارتی است که بازی تا به حال دیده است.” در طول مسابقه Deston، بازیکنان یک محیط شهری متراکم از ساختمان‌های عمودی بلند تا تپه‌ها، دشت‌ها و باتلاق‌های جدید را تجربه خواهند کرد. هدف این کارت ایجاد نقطه ای شیرین بین گیم پلی سرگرم کننده و غوطه ور کردن بازیکنان در میدان های جنگ واقعی است. Deston بازیکنان را برای یادگیری هر بیوم روی نقشه به چالش می کشد تا دریابد که چگونه آنها را برای در نظر گرفتن امکانات، وسایل نقلیه و پوشش های مختلف برای درخواست شام مرغ به چالش می کشد.”

Deston اولین محیط های باتلاقی PUBG از جمله جنگل های حرا را دارد. مکان‌های دیگر عبارتند از دشت‌های مرکزی (به تعادل بین پوشش، مناظر و نقاط دیدنی دست می‌یابد)، منطقه کنسرت (شامل بالون مرغ غول‌پیکر در هوا) و کوه‌های غربی (شامل خطوط رصد طولانی برای تک‌تیراندازان) .

همچنین با نقشه Deston، غلتک موتوری اسندر جدید و همچنین یک چتر نجات اضطراری است که همیشه به طور پیش فرض موجود است. همچنین پمپ بنزین‌هایی روی نقشه وجود دارد که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را پر کنند، اما کرافتون هشدار می‌دهد که آنها در معرض “اثر کامل انفجارهای مایکل بی” در هنگام شلیک هستند.

آیتم جدیدی به نام Blue Chip آشکارساز با عرضه Deston به PUBG می آید. این یک نسخه نزدیک از دید نظارتی است که می تواند به بازیکنان کمک کند تا بازیکنان دیگر را در یک شعاع خاص قرار دهند. دو اسلحه دیگر نیز در PUBG وجود دارد، از جمله تفنگ Origin 12 و مسلسل MP9.

Krafton قبل از راه‌اندازی ویژگی‌های بیشتری را برای Deston اعلام خواهد کرد، بنابراین به بررسی موارد بیشتر ادامه دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.