منو سایت

ردیابی مجدد در تمام قسمت های Forza Motorsport فعال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ردیابی مجدد در تمام قسمت های Forza Motorsport فعال است

Forza Motorsport در کنفرانس مایکروسافت به عنوان مدرن ترین بازی مسابقه ای تاریخ معرفی شد. یکی از ویژگی های ذکر شده برای موتور جدید فورتزا اسپرت؛ تلاش مجدد در طول مسابقه فعال بود. این ویژگی گرافیکی همیشه فعال است و می توانید در طول مسابقه زیباترین تصاویر ممکن را دریافت کنید. کارگردان بازی اصرار دارد که Ray Tracing تنها در حالت تیراندازی فعال نیست.

به گزارش پارسی گیم، کریس آساکی، مدیر Forza Motorsport، برای تماس با توسعه دهندگان Gran Turismo 7، می گوید که قابلیت بازسازی سطح و نور نقطه ای در طول بازی فعال است و استودیو Turn 10 با کلمات خنده دار نه به دنبال گمراه کردن بازیکنان است. این در بازی های مسابقه ای بسیار مهم است. چرا که Gran Turismo 7 علیرغم شایعات اولیه، این ویژگی را دریافت نکرد تا در طول مسابقه دوباره تلاش کند.

“تلاش مجدد آماده است. خوب مسیر مسابقه و از همه مهمتر گیم پلی آن زمان. من می خواهم روشن کنم که وقتی می گویم در پیست، منظورمان تیراندازی درون بازی یا خارج از مسیر نیست. ما نمی خواهیم شما را گمراه کنیم. هر زمان که مسابقه می دهید و در بازی هستید. “تلاش مجدد فعال است.”

بازآموزی Forza Motorsport

ردیابی مجدد در هر زمان Forza Motorsport

وی با بیان اینکه سطح غوطه ور شدن در محیط بازی به حداکثر ممکن رسیده است و تجربه بصری بازی بسیار نزدیک به واقعیت است، اضافه کرد: زمانی که از Ray Tracing صحبت می کنیم; بله، به نظر شگفت‌انگیز است و شبیه واقعیت است و آن را در بازی خواهید دید.» Forza Motorsport همچنین دارای نورپردازی ویژه و یک سیستم ویژه طراحی شده برای محاسبه انعکاس نور در تمام سطوح است که در صحنه‌های خارج از آن استفاده می‌شود. از گیم پلی

کارگردان در ادامه پیشرفت فنی استودیو را ستود و معتقد است که Fortza Motorsport از نظر بصری یک قدم با بازی های فعلی فاصله دارد و مایکروسافت در تلاش است تا قدرت کنسول های جدید را با این بازی جدید به نمایش بگذارد. تلاش مجدد همزمان به این معنی است که نور و سایه ها با دقت بسیار بالایی مانند فیلم های CGI نمایش داده می شوند. این قابلیت توسط کارت گرافیک امروزی ارائه شده است و استانداردهای بصری بازی های ویدیویی طی چند مرحله به نسل جدید ارتقا یافته است.

ردیابی مجدد در تمام قسمت های Forza Motorsport فعال است

تریلر گیم پلی Forza Motorsport برای کنفرانس Xbox

بسیاری از بازی‌های PS5 و Xbox Series X اکنون از هدف‌گیری مجدد پشتیبانی می‌کنند. البته این ویژگی با کاهش فریم و وضوح همراه است و به همین دلیل برای پردازش بازی در این حالت نیاز به قدرت زیادی است. بازی هایی مانند Gran Turismo 7 ترجیح می دهند این ویژگی را فقط در حالت تیراندازی و پخش فعال کنند تا توسعه بازی از نظر فنی آسان تر شود. انتظار می رود Forza Motorsport جدید در بهار 2023 وارد بازار شود.

منبع: VGC