منو سایت

رده سنی God of War Ragnarok نشان دهنده یک بازی بسیار خشن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رده سنی God of War Ragnarok نشان دهنده یک بازی بسیار خشن است

طبق جدیدترین اخبار بازی، ESRB رده سنی God of War Ragnarok را منتشر کرده است که به خشونت بالای این اثر اشاره دارد.

بازی God of War Ragnarok یکی از موردانتظارترین بازی های سال های اخیر است. بسیاری از طرفداران سری God of War و شخصیت کریتوس برای انتشار جدیدترین اثر این مجموعه لحظه شماری می کنند. در قالب بازی God of War Ragnarok وقایع پس از بازی God of War و آغاز پایان جهان به تصویر کشیده خواهد شد. در حالی که حدود یک ماه تا انتشار این اثر باقی مانده است، سازمان ESRB رده بندی سنی God of War Ragnarok را منتشر کرد.

بنابراین، مشخص است که آخرین ماجراجویی کریتوس و آترئوس در اساطیر نورس اصلاً برای مخاطب جوان مناسب نیست. برای هر کسی که حتی از راه دور با سری God of War آشنا باشد، این موضوع نباید چندان غافلگیرکننده باشد. در توضیحات God of War Ragnarok آمده است که در قالب این شغل به قلمروهای مختلف سفر کرده و با مهاجمان انسان نما و دشمنان موجودات خیالی از جمله سنتور، ترول و اژدها مبارزه خواهید کرد.

رده بندی سنی God of War Ragnarok

اشاره به در دسترس بودن چندین سلاح در رده سنی God of War Ragnarok

طبق توضیحات ESRB، شما می توانید از تبرها، تیغه های آشوب و قدرت های ماوراء طبیعی برای مبارزه با دشمنان در God of War Ragnarok استفاده کنید. استفاده از عبارت “axes” نشان می دهد که کریتوس در طول God of War Ragnarok بیش از یک تبر خواهد داشت. علاوه بر این، استفاده از نیروهای بیگانه منجر به “پاشیدن مقادیر زیادی خون” و “ناقص کردن” می شود.

به دنبال توضیحات منتشر شده در وب سایت ESRB، گفته می شود که حرکات نهایی God of War Ragnarok بسیار خشن است. به این ترتیب می توانید با استفاده از سلاح های مختلف حرکاتی را انجام دهید که دشمنان را با گلوله زیاد نابود می کند.

همچنین اگر از تبر برای ضربه های مکرر به گردن موجودات استفاده کنید، سر آنها قطع می شود. در نهایت، ESRB اعلام کرد که آخرین سری God of War حاوی فحاشی خواهد بود. همه این موارد باعث شده تا God of War Ragnarok توسط ESRB رتبه بزرگسالان را دریافت کند.

از دیگر اخبار مربوط به بازی God of War Ragnarok می توان به مدت زمان 40 ساعت و حجم 90 گیگابایتی این اثر اشاره کرد. نظر شما درباره رده بندی سنی God of War Ragnarok چیست؟ آیا خشونت بالای این اثر را از نقاط قوت آن می دانید؟ فکر می کنید God of War Ragnarok چگونه توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: +GamesRadar