منو سایت

رتبه بندی و نقد Bayonetta 3: جذاب، سرگرم کننده، منحصر به فرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رتبه بندی و نقد Bayonetta 3: جذاب، سرگرم کننده، منحصر به فرد

سومین قسمت از سری بازی Bayonetta این جمعه برای کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. مدت هاست که طرفداران منتظر یک بازی جدید هستند تا دوباره طعم آشپزی لذیذ Platinum Games را بچشند. اگرچه در مورد صداپیشگی بازی هیاهوی زیادی وجود داشت و هنوز هم وجود دارد، منتقدان به Bayonetta 3 توجه کردند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. در این مقاله به رتبه بندی و نقد و بررسی بازی Bayonetta 3 ما پرداخت می کنیم

پلاتینیوم گیمز توانسته مرزهای این سری را بشکند و حتی به عقیده بسیاری بهترین بازی در سبک هک اند اسلش را ارائه دهد. یکی از منتقدان می گوید بالاخره یک بازی برای پایان دادن به سلطنت Devil May Cry 3 وجود دارد. مبارزات بازی در اوج هیجان و کیفیت هستند و استودیو توانسته با موفقیت بر چالش ها غلبه کند و شماره سوم را ارائه کند.

نقد و بررسی بازی Bayonetta 3

با نگاهی به نتایج بازی می توان فهمید که با اثری بسیار باکیفیت روبرو هستیم که می تواند کاندیدای جوایز مختلف باشد. بازی‌های قبلی نتایج مشابهی دریافت کرده‌اند و کمتر پیش می‌آید که یک سه‌گانه به این خوبی عمل کند. تلاش سازندگان Bayonetta بدون شک نتیجه داده است و سیستم های مبارزه و گیم پلی در کنار انیمیشن های پویا توانسته اند کنسول سوییچ را به محدودیت های جدیدی برسانند. البته خبری از گرافیک بی نظیر و واقع گرایانه نیست.

نقد و بررسی بازی Baynetta 3

VG257 – امتیاز 5/5

تجربه این بازی برای افرادی که از خرید Season Pass و DLC متنفرند یک امر ضروری است. این یک نامه عاشقانه به بازی‌های کلاسیک نینتندو است که شما را می‌خنداند، باعث افتخار شما می‌شود و در نهایت باعث می‌شود احساس کنید که یک آدم بدجنس هستید. پلاتینیوم گیمز اخیرا شکست خورد، اما توانست به یک نتیجه عالی برای سه گانه Bayonetta دست یابد. این بدون شک یکی از بهترین بازی های موجود در سوییچ است.

Nintendo Life – امتیاز 10/10

Bayonetta 3 به هرج و مرج می افزاید، مبارزات را بهبود می بخشد، طراحی کلی را تغییر می دهد و در نهایت مکانیزم های جدیدی را به ترکیب اضافه می کند و آن را به بهترین بازی این سری تبدیل می کند. این بار، Platinum Games واقعاً خود را تحت فشار قرار داد و راه‌های بیشتری برای مبارزه با دشمنان ارائه کرد و چندین شخصیت اصلی را بدون به هم زدن تعادل بازی اضافه کرد. این بازی دارای عملکرد پایدار در حالت داک و دستی و همچنین اکشن مداوم و کمپینی است که می توان چندین بار از ابتدا تا انتها بازی کرد. این واقعاً یک جشنواره بزرگ از همه چیزهایی است که ما در مورد Bayonetta دوست داریم.

بازی Bayonetta 3

GameInformer – امتیاز 8.3/10

Bayonetta 3 در بیشتر موارد یک تجربه عالی است. این بازی هیجان انگیز است و فراتر از انتظار عمل می کند و من از قبل می خواهم به مراحل اولیه برگردم و سعی کنم نمره بهتری بگیرم و فعلاً برنامه ای برای توقف ندارم. شاید در مورد آینده سریال کمی تردید داشته باشم، اما در حال حاضر این بهترین Bayonetta است.

نتایج بازی Bayonetta 3

با نگاهی به بررسی Bayonetta 3 از وب سایت های خارجی، می توانیم به نتایج کلی نگاه کنیم. این بازی تاکنون 65 نقد در متاکریتیک داشته است که میانگین امتیاز آن 89 است. این امتیاز در Open Critic نیز یکسان است.

نگهبان – 100
تلگراف – 100
Nintendo Insider – 100
Destructoid – 100
IGN ایتالیا – 95
GameSpot – 90
Wccftech – 90
بازیکن – 80
VGC-80

نتایج بازی Bayonetta 3

منبع: TheGamer