منو سایت

رتبه بندی و بررسی ویکتوریا 3: زمان یک انقلاب

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رتبه بندی و بررسی ویکتوریا 3: زمان یک انقلاب

طرفداران بازی استراتژیک مدت هاست که منتظر عرضه جدیدترین بازی از سری ویکتوریا هستند. سال ها از انتشار ویکتوریا 2 می گذرد و افرادی که به سیستم های اقتصادی و سیاسی علاقه مند هستند و می خواهند نقش سیاستمداران را در دوره ای مهم از تاریخ بشر بازی کنند، به زودی می توانند دولت خود را در ویکتوریا 3 ایجاد کنند. مقاله، برای بررسی رتبه بندی و نقد و بررسی بازی Victoria 3 وب سایت ها و مجلات معتبر را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید که آیا شماره سوم این مجموعه محبوب ارزش تجربه کردن را دارد یا خیر.

بازی های شرکت پارادوکس طرفداران خود را دارد که با اشتیاق صدها ساعت را صرف آن ها می کنند. به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک تا به امروز، Crusader Kings 3 یک سفر هیجان انگیز به قرون وسطی و روابط بین پادشاهی ها بود که چندین بسته الحاقی جدید دریافت کرد. بازی ویکتوریا 3 در سال 1836 و انقلاب صنعتی در اروپا آغاز می شود و شما می توانید رهبری 200 کشور مختلف را در یک دوره مهم از تاریخ بشر به دست بگیرید. منتقدان می گویند این بازی بهترین ابزار برای فرار از واقعیت و غرق شدن در تاریخ نه چندان دور است.

نقد و بررسی بازی Victoria 3

نقد و بررسی بازی Victoria 3

اکثر منتقدان سیستم های اقتصادی و سیاسی ویکتوریا 3 را ستایش کردند، اگرچه انتقاداتی از پیچیدگی آنها وجود داشت. بازی‌های پارادوکس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زمان زیادی را صرف آماده‌سازی و تغییر سیستم‌ها می‌کنند و زمانی که بازیکن همه جوانب را یاد می‌گیرد، شادی و هیجان شکوفا می‌شود.

Destructoid – 9.5 از 10

بدیهی است که ویکتوریا 3 برای همه مناسب نیست. زمان زیادی را باید صرف جستجو در منوها و همچنین برنامه ریزی بلندمدت کنید و بیشتر اوقات فقط به صفحه نمایش خیره شوید تا بازی به جلو حرکت کند. افرادی که از این نوع چرخه بازی لذت می برند، بدون شک ساعت های زیادی را به Victoria 3 اختصاص می دهند. بازی به گونه ای طراحی شده است که افراد جدید بتوانند از آن استفاده کنند. شاید فکر کنید که مکانیسم نظامی در این بازی گم شده است، اما یک شبیه ساز سیاسی به آن قسمت نیاز ندارد. ممکن است خطاهایی وجود داشته باشد اما روی بازی تاثیری ندارد.

نقد و بررسی بازی Victoria 3

PCGAMER – امتیاز 8.4 از 10

ویکتوریا 3 در سطح جهانی ضعیف عمل می‌کند، اما اگر فانتزی شما این است که کنترل یک ملت را در دست بگیرید و اهداف خود را برای آن تعیین کنید، سپس جامعه‌ای را با استفاده از سیستم‌های پیچیده و تودرتو بسازید، این بازی کاملاً مطابق با فانتزی شما خواهد بود. او عمل را پوشش می دهد. زندگی درونی و رابط دولت ها بسیار غنی است و این اثری است که توجه شما را کاملاً بر روابط سیاسی و رویدادهای قبل از جنگ جهانی اول متمرکز می کند. این یک ماسه‌بازی تاریخی جذاب با پتانسیل‌های فراوان است و این به شما بستگی دارد که آن را شکوفا کنید.

IGN – دارای امتیاز 8 از 10

ویکتوریا 3 یکی از آن بازی‌هایی است که مرا می‌گیرد و رهایم نمی‌کند، چه بخواهم هاوایی را به یک مدینه فاضله کمونیستی تبدیل کنم و چه افغانستان را به قلب اقتصاد جهانی قاچاق تریاک. مقیاس و ابعاد شبیه سازی باورنکردنی است و من باید دو برابر بیشتر وقت بگذارم تا تمام جنبه های بازی را ببینم. این بازی واقعاً خوب اجرا می شود و ای کاش رفتار عجیب هوش مصنوعی کمی بهتر بود و همچنین سیستم مبارزه نیز بهتر طراحی می شد. این مسائل من را از بازی کردن منصرف نکرد.

نقد و بررسی بازی Victoria 3

نتایج بازی ویکتوریا 3

با تکمیل بررسی ویکتوریا 3، وقت آن رسیده که به امتیاز کلی نگاه کنیم. تاکنون 20 نقد در وب سایت متاکریتیک ثبت شده است و در حال حاضر امتیاز 82 را دارد. امتیازات کلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

خدا یک گیک است – 90
Multiplayer.it – 87
GameStar – 82
بازی های رایانه ای – 80
یوروگیمر ایتالیا – 80
بازیکن – 80
PCGamesN – 80
معکوس – 70

ویکتوریا 3 متاکریتیک