منو سایت

رتبه بازیکن در حالت ضد حمله جدید مهم نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
رتبه بازیکن در حالت ضد حمله جدید مهم نیست

رتبه و سطح بازیکن را به آن اضافه کنید بازی CS GO این از جمله اقداماتی بود که باعث شد برخی از حالت های بازی از حالت رایگان حذف شوند و بازیکنان حرفه ای مقابل یکدیگر بازی کنند. حالت جدید بازی Counter Strike به همه بازیکنان در هر سطح اجازه می دهد تا در کنار هم باشند و مسابقات هیجان انگیزتری را تجربه کنند. حالت بازی تصادفی با شمارنده به تازگی اضافه شده است و باعث می شود بدون در نظر گرفتن سطح یک رقابت هیجان انگیز را تجربه کنید و بتوانید مهارت های خود را به سایر بازیکنان نشان دهید.

حالت Random Head Hitbox Counter Strike به صورت رایگان در دسترس است. این حالت دو قانون اساسی بازی CS GO را تغییر می دهد. اول اینکه بازیکنان باید فقط از ناحیه سر شوت بزنند و تیراندازی در سایر نقاط بدن در نظر گرفته نمی شود. نام این حالت نیز مشخص می کند که هدف گرفتن عکس از سر است. تنها نکته ای که باید در نظر داشت این است که محل شلیک در هر دست تغییر می کند و این امکان وجود دارد که محل شلیک روی سایر قسمت های بدن قرار گیرد. اگر نمی توانید در نقطه مورد نظر شلیک کنید. احتمال مرگ شما توسط بازیکنان دیگر بسیار زیاد است.

حالت جدید شمارنده CS GO

حالت ضد ضربه جدید

ایده شلیک به قسمت‌های مختلف بدن در هر دست بسیار جالب و تازه است و Counter-Strike تقریباً ده سال پس از انتشار همچنان به دریافت محتوای جدید ادامه می‌دهد. بازی CS GO در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازی اول شخص در رایانه شخصی است که بازی های کمی موفق به رقابت با آن می شوند و در طول سال ها تعداد بازیکنان را حفظ کرده است. این بازی در رقابت با Valorant و Overwatch نیز موفق بود. لازم به ذکر است که حالت های دیگر بازی همچنان در دسترس هستند و می توانید از آنها استفاده کنید; اما اگر می خواهید تجربه جدیدی داشته باشید، بهتر است به حالت جدید سوئیچ کنید.

برای تجربه حالت Random Head Hitbox Counter Strike، به سادگی بازی خود را از طریق Steam به روز کنید. اگر این بازی را روی سیستم خود ندارید؛ بهتر است ابتدا یک نسخه پشتیبان از CS GO دانلود کرده و سپس آن را در استیم شناسایی کنید. این فرآیند بسیار ساده است و پس از آن می توانید وارد بازی شوید. بازیکنان حرفه ای نیز در کنار دیگران حضور دارند و در نتیجه کسب امتیاز کار آسانی نخواهد بود. ولوو به به روز رسانی کنتور ادامه می دهد و محتوای بیشتری در فصل های آینده در دسترس خواهد بود.

بازی Counter Strike Global Offensive یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی است. کمپانی Velo بر موج بازی های بتل رویال سوار نشده و قصد انتشار چنین بازی ای را ندارد.

منبع: PCGAMESN