منو سایت

راه اندازی روتین در سرویس بازی ایکس باکس تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راه اندازی روتین در سرویس بازی ایکس باکس تایید شد

استودیو لونار سافت‌ورز در جریان جشنواره بازی تابستانی اولین محصول خود را با نام روتین بازی که یک بازی ترسناک اول شخص است، ارائه کرد. طبق آخرین اخبار بازی، با راه اندازی بازی روتین بر روی Xbox GamePas، می توانید بدون هزینه اضافی و تنها در صورت خرید اشتراک سرویس، این افکت را تجربه کنید.

جشنواره بازی تابستانی دیشب محلی برای نمایش جدیدترین تریلرهای آثار مورد انتظار و ارائه بازی های جدید بود. یکی از آثار ارائه شده در رویداد مذکور بازی روتین است. این محصول Lunar Software Studio یک اثر ترسناک و علمی تخیلی است که به صورت اول شخص گفته می شود و شما را به مبارزه با روبات های خطرناکی که در یک ایستگاه فضایی متروکه حضور دارند می فرستد. در تریلر معرفی بازی، مردی را می بینید که مخفیانه وارد قسمت های مختلف یک ایستگاه فضایی می شود. اما عمل آن خیلی زود متوقف می شود. زیرا یک ربات ترسناک او را با خنده های شیطانی می کشد.

این روال در یک ایستگاه فضایی متروکه اتفاق می‌افتد که فضای آینده‌نگر آن مبتنی بر زیبایی‌شناسی دهه 1980 است. در این کار شما باید اسرار وقایع ایستگاه را بدون اینکه روبات ها متوجه حضور شما شوند فاش کنید. اگرچه بازیکنان می توانند از سلاح های مختلفی برای مقابله با ربات های ترسناک استفاده کنند، اما بهترین راه فرار و مخفی شدن است.

راه اندازی روتین در سرویس بازی ایکس باکس تایید شد

تریلر معرفی بازی فضایی ROUTINE منتشر شد

این بازی روتین حدود 10 سال پیش معرفی شد

این بازی روتین توسط استودیوی تازه تاسیس Lunar Software ساخته شده و Raw Fury مسئولیت انتشار آن را بر عهده دارد. میک گوردون که بیشتر به خاطر موسیقی Doom و Wolfenstein: The New Order شناخته می شود، مسئولیت ساخت موسیقی متن روتین را بر عهده دارد.

هنوز تاریخ انتشار بازی اعلام نشده است، اما پلتفرم های هدف آن عبارتند از: PC، Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series. این بازی روتین با راه اندازی به سرویس Xbox GamePas اضافه می شود و مشترکین سرویس PC و Xbox می توانند از این تجربه لذت ببرند.

نظر شما در مورد راه اندازی روتین در سرویس Xbox Game چیست؟ آیا گیم پلی بازی توجه شما را جلب کرد؟ با وجود تعداد زیاد بازی های ترسناکی که در فضا انجام می شود، فکر می کنید بازی های روتین چقدر موفق هستند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot