منو سایت

راهنمای Valkyrie – Apex Legends

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Valkyrie - Apex Legends

Apex Legends افسانه های موبایلی با توانایی هایی ندارد که سبک های گیم پلی بسیار تهاجمی را امکان پذیر کند، اما تعداد کمی مانند Valkyrie با کوله پشتی سطحی از تحرک را ارائه می دهند. علاوه بر این، او همچنین یک شخصیت هوش عالی در موقعیت های خاص است، بنابراین او به نوعی همه چیز را درک می کند.

Valkyrie دارای یک نوک قدرتمند است که می تواند به طور موثر گروه شما را روی نقشه توزیع کند، یک جت پک برای پیمایش مداوم در ارتفاعات و بیرون راندن دشمنان، و حتی برخی از موشک ها که می توانند دشمنانی را که در پشت پوشش پنهان شده اند، بیهوش کرده و دفع کنند. اگر این به نظر شما می رسد، بقیه این راهنما را برای اطلاعات بیشتر و نکاتی در مورد نحوه استفاده حداکثری از این افسانه محبوب بررسی کنید.

مهارت های پرواز

Valkyrie یک اسطوره بسیار مبتنی بر تحرک است که از جترانس های خود برای تغییر موقعیت دائمی خود از ارتفاعات مختلف استفاده می کند، در حالی که توانایی برتر آن گزینه های هوشمند و بسیار مفیدی برای تغییر موقعیت برای کل تیم ارائه می دهد. او به راحتی یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های بازی است که از پتانسیل کامل خود استفاده می‌کند، اگرچه او از احساس عدم تعادل در این فرآیند جلوگیری می‌کند.

توانایی منفعل والکری جت VTOL این به او این امکان را می دهد که دائماً از کوله پشتی جت خود برای حرکت در میدان جنگ در هوا استفاده کند. اگرچه سوخت محدود است، اما به همان سرعتی که انتظار دارید تمام نمی‌شود و خیلی سریع دوباره پر می‌شود و در تعهدات عمودی به نیرویی تبدیل می‌شود. با این حال، شما نمی‌توانید در حین پرواز از سلاح استفاده کنید، بنابراین باید این نکته را در هنگام حمله با حریفان خود در نظر داشته باشید.

توانایی های تاکتیکی او هستند دسته ای از موشک هاکه با شلیک 12 موشک به یک آرایه 4×3 به دشمنان آسیب رسانده و آنها را برای مدت کوتاهی بیهوش می کند. این می تواند برای پاک کردن دشمنان از مخفی شدن یا وارد کردن آسیب های اضافی در نبردها استفاده شود.

توانایی عالی او شیرجه رفتن به آسمان یکی از بهترین های بازی است که به شما این امکان را می دهد که به شما و تیمتان 180 متر در هوا شلیک کنید و با چتر نجات به مکانی جدید بپرید. این می تواند تیم شما را از موقعیت های بد بیرون بیاورد یا فقط به شما کمک کند اگر کمی به عقب فرار کنید از طوفان جلوگیری کنید.

والکری یک افسانه متنوع است

به لطف سهولت حرکت، Valkyrie برای هر نوع بازی عالی است. هنگامی که به درستی بازی می شود، می تواند شکاف ها را ببندد یا دشمنان را بدون زحمت از بین ببرد و با SMG یا تفنگ یک جنگنده کوتاه برد قاتل باشد. در همین حال، توانایی او در بالا رفتن او را به یک افسانه به همان اندازه مرگبار میان برد و دوربرد تبدیل می کند که برای استفاده توسط تک تیراندازها یا LMG ها مناسب است. صرف نظر از نوع سلاحی که دوست دارید استفاده کنید، متوجه خواهید شد که برخی از تنظیمات کوچک در نحوه حرکت شما در منظره به شما امکان می دهد از سبک بازی خود استفاده کنید.

شما می توانید ببینید که افراد در هنگام سقوط کجا فرود می آیند

هر بار که در آسمان هستید و در محل آشکار می شوید – چه در طول سقوط اولیه یا توزیع مجدد از طریق توانایی عالی خود – به طور خودکار تمام دشمنانی را که در ساختار نیستند برجسته می کنید. اگر در ابتدای بازی هستید، به این معنی است که می توانید به راحتی متوجه شوید که گروه ها در کجا فرود می آیند، بنابراین می توانید انتخاب کنید که سریع به آنها عجله کنید یا مطمئن شوید که یک مکان امن برای فرود دارید. در همین حال، وقتی بعداً در بازی مجدداً مستقر می شوید، این به شما امکان می دهد جوخه های در معرض سقوط را دریافت کنید و به شما این امکان را می دهد که آنها را در نزدیکی یک نقطه خفگی برش دهید یا بالاتر فرود بیایید تا آنها را به اهداف آسان تبدیل کنید.

حتماً چراغ‌ها را برای تحقیق اسکن کنید

اگرچه می‌توانید مکان‌هایی را که افراد در حال پرواز در اطراف نقشه هستند اسکن کنید – چه با استفاده از ult خود یا با استفاده از شکل دیگری از ابزار تغییر موقعیت بالون – از سودمندی اسکن بی‌شمار چراغ‌های تحقیقاتی پراکنده در اطراف نقشه غافل نشوید. این به شما و تیمتان اجازه می دهد تا بدانید حلقه بعدی کجا خواهد بود، که به شما یک گام کوچک اما ارزشمند را از تیم های دیگری که اسطوره اطلاعاتی در رده های خود ندارند، می دهد.

والکری
والکری

پس از استفاده از جت پک، تاخیری در فرود آمدن وجود دارد

در حالی که می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که با استفاده از قابلیت‌های جت پک، از دشمنان فراری پایین بیایید، تاخیر کوتاهی را که بلافاصله پس از فرود می‌آید را در نظر داشته باشید. هنگامی که پاهای شما دوباره به زمین برخورد می کند، والکری قبل از اینکه بتوانید اسلحه خود را بیرون بیاورید و شروع به شلیک کنید، یک حرکت سریع با دست انجام می دهد. اگر مستقیماً در مقابل یک دشمن یا گروهی فرود بیایید، این شما را در معرض ضرر قرار می‌دهد و اغلب منجر به مرگ ناخواسته می‌شود. در عوض، سعی کنید هر زمان که ممکن است پشت سر و یا روی دشمنان خود فرود بیایید تا لحظه مورد نیاز برای عقب کشیدن اسلحه خود را تضمین کنید.

بی هدف نچرخید

از آنجایی که هنگام استفاده از جت پک نمی توانید از تفنگ خود استفاده کنید، هنگام حرکت با آن بسیار مراقب باشید. استفاده از آن برای رسیدن به ارتفاعات جدید، البته هدف است، اما اگر شما را به طور گسترده در معرض دشمنان نزدیک قرار دهد، ممکن است فقط یک مسیر متفاوت را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که شما خیلی سریع پرواز نمی کنید، بنابراین اگر از اطراف خود آگاه نباشید، اساسا فقط یک هدف بزرگ هستید.

از موشک ازدحام دور از موانع استفاده کنید

به دلیل نحوه عملکرد Missile Swarm، گاهی اوقات باعث می شود به جای دشمنانی که می خواهید دور بیندازید، به خودتان آسیب بزنید. فاصله کوتاهی بین پرتاب موشک ها و خروج واقعی آنها وجود دارد، بنابراین باید از هر مانعی که می تواند باعث انفجار آنها روی شما و آسیب رساندن به شما شود، دوری کنید.

برخی از بازیکنان از جت های Valkyrie برای پرواز مستقیم به سمت بالا و افزایش ارتفاع برای استفاده از Missile Swarm استفاده می کنند. این می تواند اتفاق بیفتد یا بسیار گیج کننده باشد، زیرا شما خود را به روشی نسبتاً واضح و واضح در معرض سود نسبتاً کمی قرار می دهید که ممکن است به دست بیاورد یا نرسد و در واقع به دشمنان شما آسیب برساند یا بیهوش کند. همانطور که در آخرین نکته توضیح داده شد، هدف شما این نیست که با Jetrans خود به یک هدف آسان تبدیل شوید، بنابراین، مگر اینکه با موقعیت خود کاملاً راحت باشید، بهتر است از هر موقعیتی که در آن مستقیماً در مقابل دشمنان پرواز می کنید اجتناب کنید.

نهایی شما می تواند به طور غیرمستقیم برنده بازی شما باشد

توانایی عالی شما، شما و همه هم تیمی های مرتبط را برای توزیع مجدد به بهشت ​​بازمی گرداند. این می تواند بازی ها را بیشتر از آنچه فکر می کنید برنده شود، زیرا می تواند شما را از سناریوهای شکست ناپذیر خارج کند یا به شما امکان می دهد اگر پس از یک نبرد طولانی و طاقت فرسا در لبه طوفان گرفتار شدید، به سرعت به دایره نزدیکتر شوید. . . علاوه بر این، همانطور که در بالا ذکر شد، این به شما ایده می دهد که واحدهای دشمن کجا هستند (به شرطی که داخل ساختار نباشند)، که می تواند به ویژه در پایان بازی مفید باشد.

البته به خاطر داشته باشید که اگر در طول انیمیشن سیم پیچی برای این توانایی تیراندازی کنید، آن را لغو می کند و روی خنک کننده کوتاه قرار می دهد. این بدان معنی است که بهتر است از آن در پشت یک سطح جامد استفاده شود. فقط مطمئن شوید که به خودتان پینگ بزنید یا به گروه های خود بگویید که درست قبل از استفاده از این قابلیت به سمت شما هجوم بیاورند تا مطمئن شوید که برای مدت طولانی تنها نمانید.