منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • راهنمای Sea Of Thieves Forts of the Forgotten: همه اعمال، جوایز و موارد دیگر

راهنمای Sea Of Thieves Forts of the Forgotten: همه اعمال، جوایز و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
راهنمای Sea Of Thieves Forts of the Forgotten: همه اعمال، جوایز و موارد دیگر

Sea of ​​Thieves Forts of the Forgotten در ماسه سنگ دزدان دریایی Rare زندگی می کند. از 24 مارس تا 7 آوریل، می‌توانید وارد بازی شوید و از همان جایی که متوقف کردید، با Shrouded Islands، فصل اول بازی در حالت داستانی جدید، ادامه دهید. شما بیشتر از دانش تلاش های خود به دست خواهید آورد، زیرا این فصل اخیر باعث می شود چندین قلعه دریایی پرسود را فتح کنید، به علاوه برنده برخی از محصولات آرایشی منحصر به فرد خواهید بود که پس از پایان ماجراجویی در دسترس نخواهند بود. در اینجا نحوه شکست Forts of the Forgotten در Sea of ​​Thieves آورده شده است.

راهنمای قلعه های فراموش شده

این دومین ماجراجویی Sea of ​​Thieves باید حدود دو ساعت طول بکشد، اگرچه مسافت پیموده شده در دریا ممکن است به دلیل تمرکز کمپین بر روی دژهای دریایی متفاوت باشد – با تنها شش نفر روی نقشه و بسیاری از بازیکنان در لحظه ای که شما منتظر برخی از آنها هستید، به دنبال تکمیل شدن هستند. دژهای دریایی برای تازه کردن با فانتوم ها قبل از اینکه بتوانید هر قلعه را در هم بشکنید.

در حال پخش: فصل 6 – بررسی Sea of ​​Thieves 2022

با لارینا صحبت کن

مانند قبل، Larinna باید اولین توقف شما باشد. او درست در مقابل هر میخانه ای که در آن شروع می کنید آویزان می شود، بنابراین با او صحبت کنید و ماجراجویی را انتخاب کنید. او شما را به پاسگاه Golden Sands هدایت می کند، جایی که این روزها بل را می توانید پیدا کنید.

در پاسگاه Golden Sands با Belle صحبت کنید

به آن سوی دریا بروید و به Golden Sands بروید و مه سبز غلیظی را در ذهن داشته باشید که با نزدیک شدن به آن منطقه همچنان منطقه را فرا گرفته است. به سنگ نزنید! با خیال راحت فرود بیایید و به دنبال بل روی آتش درست روبروی میخانه پرجنب‌وجوش بگردید. او یک داستان روحی مناسب را برای شما تعریف می کند – یک محیط عالی برای چنین چیزی – و به شما دستورالعمل هایی می دهد که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید.

دستورالعمل های Belle را در منوی جستجو دنبال کنید

دستورالعمل ها شامل شکست دادن یک زندانی، یک قلعه دریایی را در هر یک از سه منطقه اصلی بازی تکمیل کنیدو بازگشت حداقل یک کشتی مسحور کننده به بل. اگر Sea Forts را بازی نکرده‌اید، راهنمای Sea Fort نیز داریم، اما نکته اینجاست: قلعه‌های دریایی مانند قلعه‌های اسکلت هستند، فقط پر از فانتوم هستند و فقط به یک سوم وقت شما نیاز دارند.

به دستورالعمل های خاص بل توجه ویژه ای داشته باشید.
به دستورالعمل های خاص بل توجه ویژه ای داشته باشید.

هر دژ دریایی با رئیس ناخدای قلعه که باید شکست بخورد به پایان می رسد و وقتی سرنگون شد کلید خزانه را آزاد می کند. در حالی که خزانه داری بیش از 10000 طلا در غارت نشان می دهد، لازم نیست آن غارت را جمع آوری کنید یا حتی صندوق گنج را برای تکمیل این حالت باز کنید – اگرچه مطمئناً اگر زمان کافی ندارید، آن را بگیرید.

مهمترین چیزی که در مورد این مرحله باید به آن توجه کنید این است که شما باید حداقل یک قلعه دریایی را در هر سه منطقه تکمیل کنید. که در آن ظاهر می شوند: وحشی ها، جزایر باستانی و سواحل فراوانی. در هر منطقه دو قلعه دریایی وجود دارد، بنابراین گزینه های شما به شرح زیر است:

 • The Wilds: Mercy’s End Fortress یا Traitor’s Fate Fortress
 • جزایر باستانی: قلعه طلایی باستانی یا قلعه سنگی قدیمی
 • سواحل فراوانی: تاج سلطنتی یا تاج سلطنتی

به هر قلعه بروید، اسیر را شکست دهید، سپس به مبارزه ادامه دهید تا کاپیتان قلعه را شکست دهید. غارت را بردارید یا رها کنید، اما حداقل به یکی نیاز دارید ظرفی برای طلسم از شاتر، که می توانید با آن باز کنید کلید سلول زندان توسط زندانی شکست خورده رها شد. زمانی که آنجا هستید، باید با NPC هایی که از زندان آزاد می کنید نیز صحبت کنید. واندا همیشه در میان آنها است، و با دو تاجر دیگر که به طور تصادفی توزیع شده اند، شرکت می کند – همانطور که معلوم است، همه آنها ربوده شده و زندانی شده اند.

زندانی کلید سلول زندان را دارد که هفته ها منتظر بود تا آن را پیدا کند.
زندانی کلید سلول زندان را دارد که هفته ها منتظر بود تا آن را پیدا کند.

برای تکمیل یک Case خاص برای این ماجراجویی، باید با همه NPC های ربوده شده صحبت کنید، به این معنی که باید حداقل چهار قلعه دریایی را تکمیل کنید – در مجموع چهار جفت وجود دارد – اگرچه ممکن است در صورت دریافت حساب نهایی، نیاز به تکمیل بیشتر داشته باشید. NPC های مکرر در نجات های بعدی.

هنگامی که یک زندانی را شکست دهید، زندان را باز کنید و کشتی جادوگری زمین را در زندان بگیرید، آزاد خواهید بود که آنجا را ترک کنید. سپس باید دو قلعه دریایی دیگر را در مناطقی که هنوز این کار را نکرده اید تکمیل کنید. در این قلعه های دریایی بعدی، همه شما باید شما باید امواج دشمنان را شکست دهید که با کاپیتان قلعه به پایان می رسد. با این حال، اگر می‌خواهید تمام موارد مربوط به این حالت داستانی را تکمیل کنید، حتماً با همه NPC‌ها صحبت کنید و فروش کشتی‌های دلربای Belle مقداری طلای اضافی برای شما به ارمغان می‌آورد.

بازگشت به بل

پس از انتخاب سه قلعه دریایی از لیست بل، با یک کشتی افسون به آن بازگردید. آن را به او بفروشید، سپس با او صحبت کنید تا ماجراجویی را کامل کنید. شما با آخرین نظریه های او در مورد بازگشت چشمگیر Flameheart آشنا خواهید شد، به علاوه برنده خواهید شد چفت زندانی لوازم آرایشی شمشیر، یک جایزه منحصر به فرد برای تکمیل ماجراجویی برای اولین بار. ماجرا به پایان رسید! آفرین، دزد دریایی.

گالری

گالری: قلعه های فراموش شده

قلعه های فراموش شده – همه اعمال

12 مورد (یا چالش) مربوط به رژیم زمان محدود وجود دارد. تکمیل همه آنها شما را برنده خواهد کرد رهایی از قلعه های فراموش شده عنوان. در اینجا لیست کامل است:

 • بل را در پاسگاه Golden Sands پیدا کنید
 • شکست زندانیان فانتوم (3)
 • کشتی دلربا بل را برای اکتشاف تحویل دهید
 • بعد از آزادی با واندا صحبت کنید
 • بعد از آزادی تینا با او صحبت کنید
 • پس از آزادی تام با او صحبت کنید
 • بعد از آزادی با سیسیل صحبت کنید
 • وقتی شارون آزاد شد با او صحبت کنید
 • پس از آزادی او با تاجر ارشد Mavis صحبت کنید
 • پس از آزادی با هیو احتکار صحبت کنید
 • بعد از آزادی با مادام اولگا صحبت کنید
 • بعد از آزادی با امیلی صحبت کنید

پس از علامت زدن همه این کادرها، برای آماده شدن برای فصل بعدی در ماه آوریل، The Shrouded Deep، تمام جوایز ممکن را برای Sea of ​​Thieves Adventure 2: Forts of the Forgotten دریافت خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.